wmaraci reklam

Hürriyet Gazetesi SEO Yazımı Yayınladı - Halil İbrahim ER [ Desteğiniz Gerekiyor ]

19 Mesajlar 2.062 Okunma
wmaraci reklam

fatih7544 fatih7544 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı - wordpress uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 41
  • Ticaret 2, (%50)
Bu arkadaşın facebookta grubu var takip ediyorum insanlara fazlasıyla yardımcı olmaya çalışıyor konuyu baltalama yapmayın işinize bakın kimse size zorla tıklayın demiyor. Bu arkadaşa 1 yardım etsen sana 3 yardımla geri döner zaten.
nbrknk22 abhaz54 webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Forumlar yardımlaşma ve dayanışma için var diyebiliyorum fakat bazı üyeler nedense üstüme kin kusmuşlar..

Sorun yok canınız sağ olsun iyi bayramlar <3

Ben sadece aranızdan çıkan arkadaşınız olarak bir adım ileri gitmek adına yardım istemiştim. Gerek kalmadı...
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.dopinger.com/tr

Ysfctrge Ysfctrge WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 16 / 65
  • Ticaret 9, (%89)
Başarılar 😊

mertcanyildirim mertcanyildirim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek DIJITAL PAZARLAMA VE SEO UZMAN
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 387 / 29
  • Ticaret 1, (%0)
İyi bir iş çıkarmışsın . Tebrikler. Başarılarının devamını temenni diyorum.

wmaraci
wmaraci

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılar çok güzel eline emeğine sağlık ama senin bu yaptığına clickbait derler, yazın çalındı sanıp geldim =D

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Haber siteleri SEO için yok

Webfaresi.net Beklerim

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Bırakın şu haber sitelerinin reklamını yapmayı.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
nbrknk22 iyi ve yardımsever bir insandır :) Yazın silinmiş olsa da ;) desteğim tamdır. Ne derlerse desinler :) doğru yoldasın.
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Haber sitelerine karşı aldığımız tavrı anlayabiliyorum. Fakat bu tavrımız Google Türkiye algoritmasında bir değişiklik yaratmayacak. Haber sitelerinin bizleri nasıl baltaladığını hepimiz biliyoruz. Fakat haber sitelerini ne kadar kötülersek kötüleyelim bir şey değişmez. Az laf, çok iş diye bir söz vardır. Daha iyi iş çıkarmak bizim elimizde. Şikayetçi olmak bir şey değiştirmeyecek. Ayrıca burada haber sitesi olanlar için bence yanlış bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Haber sitesi sahibi olmak kötü bir şey mi? İşi tamamen spama vuran haber sitelerine elbet bende karşıyım. Yinede bu haber sitelerinin geleceği için yanlış bir durum zaten. Yakın zamanda spam haberciler yok olacak. Google COVİD ile beraber haberciliğe farklı bir yaklaşım sergilemeye başladı. Siz kalitenizden eminseniz sizi bir haber sitesi yıldıramaz. Belki rekabet çok zorlaşıyordur evet ama unutmayın karşınızda ki spamcıysa her türlü avantaj sizde zaten. Ha yok kaliteli bir yazı hazırlamışsa zaten bırakın 1. sırada olsun. İyi olan kazansın.

Anlıyorum Hotmail aramasında 6. sırada Yenişafak sitesinin yer alması anlamsız bir şey. Fakat daha iyisini yapmadan, yakınarak haber sitelerini yenemeyiz. Adamların belki bin tane yazarı yüz tane seo uzmanı olabilir. Rekabetten neden kaçıyoruz ki? Rekabet olmazsa bu yaptığımız işin ne anlamı kalacak? Her makalem 1. sıraya çıksa ertesi gün ben bu işi bırakırım.

Adil olmadığını bende biliyorum ve savunuyorum ama bize çözüm gerek.

Konuya gelecek olursak adam burada bir röportaj vermiş. Size böyle bir teklif gelse "HAYIR OLMAZ HABER SİTESİ İSE ASLA" der misiniz? Gerçekçi olalım ben böyle bir teklifi reddetmezdim. Belki şu yüzden olmaz derdim; benden daha iyileri var burada benim olmam doğru değil derdim. Sonuçta benim SEO konusunda bir iddiam yok ama bu konuda iddialı olsam kesinlikle kabul ederdim.

Ben mi anlayamıyorum bu tepkileri? Burada çok güzel bir olay var aramızdan birisi bir haber sitesine röportaj vermiş ne güzel işte. Buna reklam da diyebiliriz. Eee her yerde Ayhan Karaman hocamızın reklamı var? O zaman Ayhan Karaman'ı da linç edelim google ads kullanıyor diye. Böyle bir şey yapmıyorsak bunu niye yapıyoruz? Bu konuda helal olsun başarılar demek varken neden böyle şevk kırıcı tepkiler veriyoruz? Tek sebep haber sitesi olması mı? Haberciliğe karşı güdülen nefretin tek sebebi SEO ise gerçekten haksızlık ediyorsunuz.

Tekrar belirtiyorum haber siteleri nedeniyle SEO'da zorlanıyoruz evet ama bunun haber sitesine röportaj veren biriyle en ufak ilgisi yok.

Gerçekten bazı şeyleri anlayamıyorum...

Son olarak bir gün size bir haber sitesinden röportaj teklifi gelirse kabul edin arkadaşlar bunun yanlış bir tarafı yok.
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al