wmaraci reklam
lidertakipci

Pasaport Yenileme Hakkında

3 Mesajlar 511 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)
Merhaba,

Babamın üzerinden aldığım yeşil pasaportumun süresi yaklaşık 2-3 sene önce bitti. 1 Haziran günü pasaport yenilemek için randevum var ancak eski pasaportum başka şehirde kaldı. Pasaport yenilerken eski pasaportum yanımda olmayacak (Zaten delgeçle delip geri veriyorlarmış).

Görevliye taşınırken annemin gözünden kaçtığını ve pasaportumun da içinde olduğu koliyi yaktığını söylemeyi düşünüyorum. Hoş olmayacak ama böyle bir yalan söylemeyi düşünüyorum.

Bilgisi olan arkadaşlar bu konu hakkında bana bilgi verebilir mi? Benim bir şekilde 1 Haziran günü işlemi tamamlamam lazım çünkü 19 Haziran'da uçuşum var ve pasaportumun bir an önce elime ulaşması lazım.

wmaraci
reklam

Gok94 Gok94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 8 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
hocam tam bir bilgim yok fakat bahsettiğiniz yalanı söylediğinizde kayıp statüsüne girer ve bununla ilgili konsolosluğa bildirimde bulunmadığınız için yaptırım uygulanabilir. En iyisi uzun süredir kullanmıyordum buraya gelirken de bulamadım deyin bence.

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

Gök94 adlı üyeden alıntı

hocam tam bir bilgim yok fakat bahsettiğiniz yalanı söylediğinizde kayıp statüsüne girer ve bununla ilgili konsolosluğa bildirimde bulunmadığınız için yaptırım uygulanabilir. En iyisi uzun süredir kullanmıyordum buraya gelirken de bulamadım deyin bence.

Hocam ben yaktığımı söylediğim için kayıp başvurusunda bulunmam biraz tuhaf olmaz mı ki

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al