Sizin dediğiniz düzenlemeyi yaptım. Bir de İletişim vs sayfaları doldurabildiğin kadar çok doldurmak gerekiyor bence. Ayrıca başkasının bilgilerini oraya lak diye kopya koyunca da bence olmuyor. Kendi siteme göre düzenledim ben oraları. Her gün içerik girdim ama içerikler kopya değil.
Bir de benim para kazanması açık bir YouTube kanalım var ve Adsense hesabım var. Başka siteler de açtım bu süre içerisinde. Yeni Adsense ile başvurunca hemen red veriyor bakmıyor bile. Bir de temanın etkisi yok diyorlar ama bence kesinlikle var. Ben olsam bir kere onay almış bir temayla tekrar denerim. Ben Wordpress'ten anlamadığım için ve kullanımı saçımı başımı yoldurttuğu için Blogger'dan denedim ama orada kopya içerikle yaptığım için olmadı. Vaktim olunca ama orada deneyeceğim. Wordpress gerçekten de anlatıldığı gibi pratik değil. Açtığımdan beri sorunlarla boğuşmaktan bir şey yapamadım. Tam şu anda bile bir sorunla uğraşıyorum. Resimler bile nasıl düzgün ekleniyor anlayabilmiş değilim. Benim temam 800x445 koyuyor resmı wordpress yuklerken 1200x675 diyor ve ben bu farkı biraz önce fark ettim.