kendimden örnek vereyim o halde. bundan 3 sene önce bir haber sitesi açtım yerel haberler yayınlıyordum. 2 muhabir arkadas ile tanışıp bana destek olacaklarını söylediler. gunde 4 haber giriyordum. ajansların hiç birinden haber çekmiyordum. kendi haberlerimi yayınlamaya devam ettim. yaklaşıl 7.ayda gunluk tekil hitim ortalama 5-10 k arasıydı. bunun da nedeni şuydu. o il e ya da ilçeye ait kişilerin başarısı yaptıgı işi ya da tamamladıgı projelerin yani kimsenin haber yapmadığı bazı şeyleri haber yapıyordum. bu da kişilerin sosyal medya hesaplarında paylaşmasına neden oluyordu bu da bana oradan hit saglıyordu. bir haberim 4 gunde 39 k okunma ve goruntulenme almıştı. tabi sonrasında imkansızlıklar nedeni ile siteyi kapatmak zorunda kaldım. sizede bunu tavsiye ederim. yerel haber siteleri kazandırmaz diye bir şehir efsanesi var ama bunu istikrarlı bir şekilde yaparsanız başarırsınız. ayrıca şehir ile ilgili kendim de yazıyordum yani xxx festivali xxx şehrinde ki konser ya da diger şeyler bu şekilde yaparsan kazanırsın. ajanslara ihtiyacın yok. ekibe ihtiyacın var