goodestmedya adlı üyeden alıntı

Site sahibinin amcasının oğlu musunuz? Ne bu savunma? Yıllardır bu işin içerisindeyim böylesiyle çok karşılaştım 2 gün sonra banlandı. Emin olun konuyu gören "duyarlı" olan her insan da şikayet edecektir. 35 Tıklanmaya 16 kuruş para alan vardı geçen. Hadi diyelim içerikten. Ama adamlar gece gündüz emek verip yazılar yazıyor SEO çalışmaları için paralar harcıyor. Temalar eklentiler alıyor site amorti etsin diye aylarca bekliyor. Ama birisi çıkıp bir tema satın alıyor. Özgün olan 1 içeriği dahi yokken onay alıp reklam yerleştiriyor. Belki de bazılarının hakkına geçiyor ve bunu siz burada savunuyorsunuz? Ne iş yapıyorsunuz siz? Film sitesi falan mı yönetiyorsunuz? Gitsin bet reklamı alsın gitsin başka reklam alsın işini doğru yapsın geretiğinde telifden kaldırsın. Oraya yazmış bide " bize destek için tıklar mısın " Kalitesizlik açık ve net. Bana bu siteleri savunmayın. Batı bizi kıskanmıyor zaten emin olabilirsiniz. Bizimkiler sizin gibi siteleri savunurken netflix gibi projeleri hayata geçiriyordu.

İstediği yerden reklam alır peki bundan size ne dostum?
Evet amcasının oğluyum. Evet film sitesi yönetiyorum.
Adsense verirken nasıl başkasının hakkına geçebilir?
Ne cevap verdi google sana başvurunda? bu adama verdik senin yerinemi dedi?

Bu kadar duyar kasacağına, etik düşüneceğine sende etik davranda herşey tam olsun..
Etik öyle olmuyor senin dediğin gibi.
Nasıl birşey biliyor musun? senin hiç düşünmediğin kadar ufak şeylerdir etik.

Mesela backlink... Backlinki senin siteni beğenen birisi verir. sana bi link atar güzel yer diye..

Senin gibi yalvaran konular açıp karşılıklı backlink takası istemez. yada şuraya link at backlink al yapmaz.

işte sen tam olarak bu yüzden alamamışsındır o adsensi.

Kuzenime ketçap attım şakası yapıp youtube alanda daha kaliteli içerik atıp alanda var. kuzenine ketçap atan 1 sene sonra yok. Ama sadece içerik üretip parayı arka plana atan varolur.
Sen kuzenine ketçap atansın işte sevgili arkadaş.

Sen ilkokula başlamadan önce ben internetteydim. senin hatırlamadığın 32k modemler zamanından. o yüzden weble alakalı birşey söyleyecek en son kşilerden biri olabilirsin.

Bizimkilerden olmaktan onur duyarım.
Bizimkiler film sitesi açtıda ab ye o yüzdenmi almadılar bizi sanki. ne alakası var bunun?
Bırakın banlanacaksada banlansın. Tamam şikayet ediyorsan et öyle banlasınlar. Ama çocuk gibi şekerimi aldılar demek biraz komik.

daha fazla konuya müdahil olmak istemiyorum.
Takılın burda öyle adsense almış adamın biri diye.