SEMIHKUNDAK adlı üyeden alıntı

Merhaba yaklaşık 5 ay önce başladığım İnstagram serüvenime şuan 49 bine ulaştım .
Edindiğim bilgileri size söylemem gerekirse ;
1- Bilginiz olduğu veya gerçekten araştırıp yapabileceğiniz bir kategori olması
2- Pes etmeyeceğinize ve emek vereceğinize gerçekten inanmanız .
3- Vaktinizin günlük en az 1 saatini bu mecraya ayırabilecek olmanız .

Bunlar yeterli geriye kalan şeyler , tasarım kurgu vb. programları azıcık bilmeniz yeterli.

Sosyal medyada 0 dan başlayacaksanız özellikle benim gibi ilk başlarda paylaştığınız içeriği 1veya 2 kişi anca beğenecek birden tavan yapıp keşfete düşmeyeceksiniz . Keşfet veya önerilen sayfa olmanız için yeterli içerik girmeniz gerekir ki algoritma sizi önce tanısın ve gönderileriniz yavaş yavaş paylaşılsın ve marka bilinirliğiniz olsun . Bunlarında hepsi sabır istiyor . Çoğumuz başlarken hemen etki görmek istediği için ve göremediği için kısa solukta bitiriyor . Şuan serüvenimde 5. ayım ve gelir elde etmeye başladım ve dedim ki kendime iyiki mücadele etmişim . Tamam çok kayda değer bir para kazancı değil ama evimin 2 veya 3 faturasını sayfamdan karşılıyorum . Buda gerçekten emeklerin karşılığını alınca insanı motive ediyor .

Enes batura görmüştüm sözü ve çok hoşuma gitmişti .
AZİM+ÇALIŞMA=MUTLULUK
Umarım faydalı olurum sizlere ,

Başarılar dilerim.

tesekkur ederım vakit ayırıp yazdıgın ıcın, acaba içerik ıcın tercıh ettıgınız bir yer falan var mı ? , bunları programlar ıle duzenlıyor musunuz ? gunde kac ıcerık paylasılmalı, kopya içerik ile bu ıs olur mu