selcuksofta adlı üyeden alıntı

:) ben de gerçekten arkadaşlar bilmiyorsa, 3-5 bilgimizi paylaşalım diye yazdım, üzülüyorum yanlış yapıyorlar, sonra kapatıyorlar siteleri emekleri boşa gidiyor. ama sebebi ne biliyormusunuz, tembellik :(( hani kendilerine nefes almadan, boş durmadan, yazı yazmaları gerektiğini anlayamıyorlar. yani kısacası web sitesi açıp para kazanmak elbette gerçek. ama tek başınaysanız günde en az ama en az 4-5 saat ayıramayacaksanız site açmayın demek için yazdım işte. ve tabii ki kopya yazı ASLA olmamalı. konuk yazarlık işi diye bir şey yok bunu açtıklarında üzülüyorum. inanın bugün gönüllü sürekli yazacağım dese konuk yazarlar sözcü bile alır onları, çünkü sözcü de cumhuriyette mynet te içerik üretemiyor, sağlam içeriğe ihtiyacı olmayan hiç ama hiç bir site mevcut değil şu an. hepimizin içeriğe ihtiyacıvar. bu yüzden durmadan yazanlar kazanıyor, yazmayanlar izliyor. inşaalah bunun bilincine varırlar, gençler kazansın istiyorum bu yüzden bilgi saklamıyorum. size de bol şans site değerleriniz çok iyi uçurun o siteyi bence yüklenin. bol şans.

Kesinlikle işi bloggerlık olanlar için doğru ama bence herkes için değil