wmaraci reklam

Site Açıp Para Kazanmak !

27 Mesajlar 3.118 Okunma
wmaraci reklam

emaarist emaarist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Çok zor bir olay. Kula hoş geldiği kadar gideceğin yol o kadar zor.

wmaraci
reklam

EgJans EgJans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajans
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger olarak kullan ücretsiz.

Legal içerikli bir site yap, büyük bir mebla olmasa bile cep harclıgın çıkacak kadar kazanırsın. BİR SÜRE SONRA !

Tabi bu süreç içerisinde internetten araştırmalar yap neyle ilgileniyorsan o konu üstüne ücretli bir hosta geçip. WordPress altyapısı ile bir çok sistemi kullanabilirsin.

Tabi bu süreçler uzun olacaktır burada yıllarını harcamış bende dahil bir çok insan var.

Basit kazanç veya tabiri caizse kolay kazanç hiç bir zaman elde edemezsin legal yollardan.

Sadece öğren ve geliştir kendini benim nacizane tavsiyem budur.
KuzeyBey

kişi bu mesajı beğendi.

Reklamsız Film Sitesi : https://filmcinim.com

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
ücretsiz kurma bence. teknoclouds firmasında yıllık 35 tl ye domain alabilirsin. domaini de bloggere bağla veya gel ben sana hosting sağlayım wordpress kur. ücretsiz sitelerle ilerleyemezsin. ben 2008 de falan tr.gg açardım hiç bir halta yaramazdı. kendi reklamlarını eklerler geleceği olmaz. site işlerinden para kazanmak gerçekten zor. Tecrübe ve sabır gerekiyor. elbet kazanırsın fakat doğru kategoriyi bulman çok önemli. iyice araştırman lazım. yine hobi olarak düşünmeni tavsiye ederim. ciddi gelir elde edemezsin fakat harçlığın çıkar belki. adsense zaten doğru düzgün para vermiyor tıklayan da çok yok. o yüzden farklı şekilde kazanmaya çalışcaksın. ben mesela tanıtım yazısı link vs den kazanıyorum.
KuzeyBey

kişi bu mesajı beğendi.

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Yorumların neredeyse tümü bu işi yapmamanız yönünde. Bu yorumlar site üzerinden para kazanma olayını gözünüzde büyütmesin. Adam akıllı, bilinçli bir çalışma ile rızkınızı bu mecrada da arayabilirsiniz neden olmasın. Bu arada tavsiyelerim ADSENSE vb. haram içerikli reklam platformlarından gelir elde etmeyi teşvik etmemektedir. Geleneksel banner veya satış ortaklığı sistemi ile para kazanabilirsiniz.

Açacağınız sitenin ücretsiz olup olmaması bir önem taşımıyor, seo uyumlu bir yapı sunuyor mu, hız konusunda başarılı mı, ücretsiz olması kullanıcıyı olumsuz anlamda etkiliyor mu bunlara dikkat edin. Etkilemiyorsa dediğim gibi hiçbir önemi yok.

Tavsiyelerim;

1. Blogger ile başlayın, bir tek masrafınız yıllık 60-100 lira alan adı olur. Kafanız rahat işinize odaklanabilirsiniz.

2. Kendi ilgi alanınızda makaleler yazabileceğiniz bir blog açın.

3. Temel seo bilgisi edinin. Makaleleri seo uyumlu yazmazsanız arama motorlarında üst sıralara çıkmanız ve dolayısıyla insanların sitenizi ziyaret etmesi için bir sebep olmayacak.

4. Sitenizin ilk zamanlarında günde 1-2 makale girmeye çalışın. Olmuyorsa 2-3 günde dahi olsa düzenli olarak makale girin.

5. Siteniz Google'da index alıyor ve günlük belli ölçüde ziyaretçi alıyorsanız artık tamamen kaliteye odaklanın, içerik girme hızınız yavaşlasa da tamamen kaliteli / seo uyumlu / kullanıcı ihtiyacını karşılayan içerikler üretin.

6. Anahtar kelime nedir'i öğrenin. Siteniz ilk sıralara hemen çıkmayacaktır doğal olarak. Bu sebeple daha düşük rekabetli ve hacimli anahtar kelimeler tercih edin. Örneğin "twitter hesap dondurma" kelimesi yerine "twitter geçici hesap dondurma" gibi daha düşük hacim ve rekabete sahip bir anahtar kelimeye uygun makale yazın.

7. Siteniz için sosyal medyada bir kitle oluşturun. Sosyal medya profili açtığınızda takipçi yağmayacağı için sosyal medya platformuna uygun seo yaparak gönderi paylaşımı yapın. Kitlenizi siteye ara sıra da olsa çekebilmek için sebepler bulun. Sakın insanları aldatıcı içerikler üretmeyin, kendiniz nasıl aldatılmak / birileri tarafından zaman kaybettirilmek istemiyorsanız aynısını takipçilerinize uygulamayın.

8. İstikrarlı olun, istikrarlı olmaz ve gereğince çalışmazsanız yüksek hit ve site üzerinden gelir elde etmeyi rüyanızda görebilirsiniz.

Başarılar.
aykutvrl Kreatorn 88644

kişi bu mesajı beğendi.

technovenue.com
wmaraci
wmaraci

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Blogger gibi ücretsiz sistemlerden para kazanma olayını neden herkes basitçe "cep harçlığı" demiş onu anlamadım açıkçası. Şahit olduğum blogger tabanlı ve aylık 3 4 k kazanan dostlarım var bunlar hafife alınacak şeyler değil.
KuzeyBey

kişi bu mesajı beğendi.

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
Yeni site açacaklar host arayan var ise bizzat kullandığım ve senelerdir memnun kaldığım Veridyen i öneririm.
KuzeyBey

kişi bu mesajı beğendi.

KuzeyBey KuzeyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ediyorum arkadaşlar yardımlarınız için.

XKemankes XKemankes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bir işe gir çalış hocam daha kolay
KuzeyBey

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

ulas adlı üyeden alıntı

Yorumların neredeyse tümü bu işi yapmamanız yönünde. Bu yorumlar site üzerinden para kazanma olayını gözünüzde büyütmesin. Adam akıllı, bilinçli bir çalışma ile rızkınızı bu mecrada da arayabilirsiniz neden olmasın. Bu arada tavsiyelerim ADSENSE vb. haram içerikli reklam platformlarından gelir elde etmeyi teşvik etmemektedir. Geleneksel banner veya satış ortaklığı sistemi ile para kazanabilirsiniz.

Açacağınız sitenin ücretsiz olup olmaması bir önem taşımıyor, seo uyumlu bir yapı sunuyor mu, hız konusunda başarılı mı, ücretsiz olması kullanıcıyı olumsuz anlamda etkiliyor mu bunlara dikkat edin. Etkilemiyorsa dediğim gibi hiçbir önemi yok.

Tavsiyelerim;

1. Blogger ile başlayın, bir tek masrafınız yıllık 60-100 lira alan adı olur. Kafanız rahat işinize odaklanabilirsiniz.

2. Kendi ilgi alanınızda makaleler yazabileceğiniz bir blog açın.

3. Temel seo bilgisi edinin. Makaleleri seo uyumlu yazmazsanız arama motorlarında üst sıralara çıkmanız ve dolayısıyla insanların sitenizi ziyaret etmesi için bir sebep olmayacak.

4. Sitenizin ilk zamanlarında günde 1-2 makale girmeye çalışın. Olmuyorsa 2-3 günde dahi olsa düzenli olarak makale girin.

5. Siteniz Google'da index alıyor ve günlük belli ölçüde ziyaretçi alıyorsanız artık tamamen kaliteye odaklanın, içerik girme hızınız yavaşlasa da tamamen kaliteli / seo uyumlu / kullanıcı ihtiyacını karşılayan içerikler üretin.

6. Anahtar kelime nedir'i öğrenin. Siteniz ilk sıralara hemen çıkmayacaktır doğal olarak. Bu sebeple daha düşük rekabetli ve hacimli anahtar kelimeler tercih edin. Örneğin "twitter hesap dondurma" kelimesi yerine "twitter geçici hesap dondurma" gibi daha düşük hacim ve rekabete sahip bir anahtar kelimeye uygun makale yazın.

7. Siteniz için sosyal medyada bir kitle oluşturun. Sosyal medya profili açtığınızda takipçi yağmayacağı için sosyal medya platformuna uygun seo yaparak gönderi paylaşımı yapın. Kitlenizi siteye ara sıra da olsa çekebilmek için sebepler bulun. Sakın insanları aldatıcı içerikler üretmeyin, kendiniz nasıl aldatılmak / birileri tarafından zaman kaybettirilmek istemiyorsanız aynısını takipçilerinize uygulamayın.

8. İstikrarlı olun, istikrarlı olmaz ve gereğince çalışmazsanız yüksek hit ve site üzerinden gelir elde etmeyi rüyanızda görebilirsiniz.

Başarılar.

hocam gerçekten çok güzel konuştunuz, dediğiniz gibi yorumda hep olumsuz konuştu biraz arkadaşlarımız sizin söylediklerinizi uygulayacağım teşekkür ediyorum.
ulas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Winman adlı üyeden alıntı

ücretsiz kurma bence. teknoclouds firmasında yıllık 35 tl ye domain alabilirsin. domaini de bloggere bağla veya gel ben sana hosting sağlayım wordpress kur. ücretsiz sitelerle ilerleyemezsin. ben 2008 de falan tr.gg açardım hiç bir halta yaramazdı. kendi reklamlarını eklerler geleceği olmaz. site işlerinden para kazanmak gerçekten zor. Tecrübe ve sabır gerekiyor. elbet kazanırsın fakat doğru kategoriyi bulman çok önemli. iyice araştırman lazım. yine hobi olarak düşünmeni tavsiye ederim. ciddi gelir elde edemezsin fakat harçlığın çıkar belki. adsense zaten doğru düzgün para vermiyor tıklayan da çok yok. o yüzden farklı şekilde kazanmaya çalışcaksın. ben mesela tanıtım yazısı link vs den kazanıyorum.

anlaım hocam peki hosting i nasıl sağlayacaz?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al