CyberWR adlı üyeden alıntı

Hocam youtube spam işini nasıl halletiniz organik tam olarak nasıl abone ve izlenme sağlıyor...

Almak isterim şahsen 1 ayda ne kadar abone kazanabilirim

merhaba hocam spam için program videoyu 60 saniye ile 90 saniye arası izliyor ve yorum yapıyor yorum yapar iken yorum yapacağı kanalın ismini yorumun başına ekliyor gene seçenek var ister iseniz onu işaretleyerek her yorumun sonuna rasgele güzell sözler ekleyerek yorumun benzersiz olmasını sağlıyor
1 ay içerisinde günde 6 7 saat kullanır iseniz 20 25 gün içerisinde 1k aktif abone kasıyorsunuz hocam
ve lisans süreniz içerisinde her türlü sorularınızı yanıtlıyorum takıldığınız sormak istediğiniz veya nasıl yorumlar yazarak hangi kanalları listeye ekleyerek daha çok abone kasmanız konusunda destek oluyorum

organik abone kasma işlemini videoda detaylı anlatmıştım konuya yazmıştım sizede yazayım

hocam programa 20 tane kanal linki ekliyoruz amatör kanalları program gidiyor o kanallara yorum yapıyor ve her yorum yaptıktan sonra yorum yaptığı videolara daha önce yorum yapan kanal linklerini de topluyor listeye alıyor ve o kanallarada yorum yapıyor
örnek olarak merhaba kanalınızı beğendim destek oldum sizleri de kanalıma beklerim aktif olarak bir birimize yardım edelim
gibi yorumlar sayesinde aktif abone kasmamız mümkün