wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook domain engelli

3 Mesajlar 553 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zagor6390 zagor6390 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 43 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Facebook'da web sitemin domaini engel yedi bunu nasil kaldırabilirim herturlu yolu denedim ama çözüm olmadı çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

wmaraci
reklam

biroolpub biroolpub Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 4 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Facebook'ta domain engeli kaldırılması pek mümkün değil. Hele spam yaptıysanız veya içeriğiniz uygunsuz ise geri dönüşü yok. Link kısaltma siteleride çözüm olmayacaktır. Zira Facebook Bot yönlendirme yapılan siteyi gördüğü için yine engele takılıyor. Fakat ücretli köprü bağlantı veren yerleri kullanabilirsiniz. Oradada kurallara uymak şartı ile.

Kolaylıklar dilerim

Feneroin Feneroin kriptonft.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kaynak
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 9 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

biroolpub adlı üyeden alıntı

Facebook'ta domain engeli kaldırılması pek mümkün değil. Hele spam yaptıysanız veya içeriğiniz uygunsuz ise geri dönüşü yok. Link kısaltma siteleride çözüm olmayacaktır. Zira Facebook Bot yönlendirme yapılan siteyi gördüğü için yine engele takılıyor. Fakat ücretli köprü bağlantı veren yerleri kullanabilirsiniz. Oradada kurallara uymak şartı ile.

Kolaylıklar dilerim

Tam tersine ayni domain'im 2 kere engellendi, 2 kere engeli kaldirttim. Turkler ve fransizlarda is yok. Ingilizce yazarak hallettim.
Fransiz facebook yetkilileri bile 'Siteniz, kurallarimiza uygun degil, developper'iniz ile gorusun' dediler. Onlar bunu yazmadan 2 saat once ise ingiliz yetkililer sitemin engelini kaldirdiklarini belirttiler. Garip ve sacma ama gercek :)

Labirent Kent: https://labikent.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al