wmaraci reklam
lidertakipci

WordPress 5.5 Bomba Gibi Geliyor!

13 Mesajlar 2.004 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Mrtcn Regex :) En nefret ettiğim şey. Neyseki henüz başlayamasam da eğitimi satın aldım Udemy'den :D Bu arada Easyengine ile test ettim kurallı kuralsız her türlü çalışıyor ama WP 5.5 varken site haritasını bir türlü çalıştıramadım maalesef. Sanırım SEO eklentileri bu özelliğe göre şekillenecekler diye tahmin ediyorum.

EDIT: Ayarlar -> Okuma bölümünden arama motorlarına index engeli atınca sitemap komple ortadan kayboluyor.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

Mrtcn Regex :) En nefret ettiğim şey. Neyseki henüz başlayamasam da eğitimi satın aldım Udemy'den :D Bu arada Easyengine ile test ettim kurallı kuralsız her türlü çalışıyor ama WP 5.5 varken site haritasını bir türlü çalıştıramadım maalesef. Sanırım SEO eklentileri bu özelliğe göre şekillenecekler diye tahmin ediyorum.

EDIT: Ayarlar -> Okuma bölümünden arama motorlarına index engeli atınca sitemap komple ortadan kayboluyor.

https://regexr.com/ ve https://github.com/ziishaned/learn-regex dışında düzgün kaynak yok pek, fava atmanı öneririm.

Ayrıca

1- Private site yapınca sitemap kayboluyor
2- SEO eklentileri ile çalışmıyor
3- SEO eklentilerinin sitemaplarını functions.php den kapatınca düzgünce çalışıyor.
4- L7'de fazla get isteği yiyince object hatası verip üretmiyor, aç kapa yapınca kendine geliyor.

Bir sürü saçmalığı var, 11 ağustosa kadar ne kadarını düzeltirler görücez.

---

Otomatik güncelleme desteği güzel, onu deniyorum aylardır. Tek dert cronjobsuz iş yapamıyor olması.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Tekno21 Tekno21 Web4master Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 54 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Harikaa..
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al