Merhaba arkadaşlar. Makale hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim. Konuyu inşaallah doğru yere açmışımdır. Ticaret ilanı açın başlık görünce konuyu açıp açmamakla bocaladım. Çünkü ben ticaret yapmadan önce ön bilgi almak istiyorum. Teknoloji ağırlıklı sitem var. Fakat arada güncel, yaşam ile ilgili yazılarda girerim. Örneğin, "cam kırıkları nasıl temizlenir?" gibi....
Siteme makale yazdırmak istiyorum.Tabii ki seo kuralları ve H1, H2, H3 vb. başlıklarına uyumlu olmalı, özgün olmalı, kopyala, yapıştır asla olmamalı, spin ve re write yazım tekniklerini olmamalı gibi bilindik isteklerim var. Şimdi sormak istediğim şudur arkadaşlar.

• Makale yazarı arkadaş ile nasıl iletişim kurulacak, pm üzerinden mi konu üzerinden mi?

• En az ne kadar makale yazdırılır? Adet ya da kelime şartı varmı? En iyi kaç kelimelik yazdırılmalı ?

• Makale fiyatlar nedir? Ödeme nasıl yapılıyor? Ödeme önce mi oluyor, sonra mı oluyor?

Bunlar hakkında geniş bilgi almak isterim. Konuya merak ettiklerimi, bilinmeyenleri yazarsanız çok sevinirim. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.