wmaraci reklam
lidertakipci

Az kazanç veren reklam verenlerin listesi lazım.

9 Mesajlar 1.117 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TyroneSoftware TyroneSoftware ms Systems Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 48 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Sitemde 2 ay önce adsense aktif ettim. Bazı reklam verenler yüksek bgbm veriyor bazıları az. 10 günde bir 0,50 kuruş aşağı verenleri engelliyorum. Yüzlerce reklam veren var böyle bitmeyecek bunlar. Elinizde az fiyat veren reklam verenlerin listesi varsa paylaşırsanız sevinirim. Birden hepsini engelleyeyim. Adam bin gösterim başına 0,04 kuruş veriyor. Küfür etse daha iyiydi 😀

wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
tespiti nasıl yapılıyor?
TyroneSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

115880 115880 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
En yüksek kazançlı ve ziyaretçiye en uygun reklamlar görünüyor. Engellerseniz reklam çıkmayacağından 4 kuruşu da vermez.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Buyrun Burdan bakabılırsınız.
https://webdizin.com/tbm-en-dusuk-veren-aglar-2020/
TyroneSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
wmaraci

fevzi83 fevzi83 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öüğren
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Zamanında bende engellemiştim tek-tek 3400 tane firmaydı. En pahalı cpm aktif ettim. 1 hafta sonra Banlandı. Her tık 1£ 2£ veriyordu.

VTAhmet VTAhmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Oyun Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 37 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

fevzi83 adlı üyeden alıntı

Zamanında bende engellemiştim tek-tek 3400 tane firmaydı. En pahalı cpm aktif ettim. 1 hafta sonra Banlandı. Her tık 1£ 2£ veriyordu.

Böyle bir şey mi var ya, ilk defa duydum bunu?

Biraz açar mısınız nasıl oldu tam olarak, bu sebepten mi direk?
TyroneSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

Akla Karşı Tezler

• Üyelik 12.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 48 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

fevzi83 adlı üyeden alıntı

Hocam başka bir şey vardır o işin içinde. Zaten adsense engelleme sistemi var adamlar istiyorsa bunu neden öyle bi şey yapsın ki? Kaldı ki çok fazla engelleme istemiyorlarsada engel sınırı koyabilirler ama koymuyorlar.

• Üyelik 12.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 48 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam sağolun varolun. Reklam gösterilen site oyun sitesi olduğundan bunların içinde bilgisayar ve oyunla alakalı reklamlar var mıdır acaba tek tek bakarım onlara netten sorun değilde aklıma takılan şu:

sonuçta sistem şöyle işliyor diye biliyorum (yalnışım varsa düzeltin). Mesela yemek tarifi makalesi yazan sitede yemek aletleri reklamları daha fazla verip oyun sitesinde az vermesi gibi bir durum olur mu?

Yoksa reklamveren kişi atıyorum bilgisayar şirketi olsun. Bu şirket sabit bir ücret mi belirliyor yoksa teknolojiyle alakalı sitelerde gösterim başına maliyet yüksek olsun gibi ayarlayabiliyor mu?

Şuan kafama takılan bu. Verdiğiniz listedekileri engellersem aralarında böyle şeyler çıkma ihtimali olabilir mi? Ya ne beyinsiz bunlar koskoca google bana sıralama çıkart oraya ben istediğimi seçeyim veya engelleyeyim. İlla gösterimden sonra belli oluyor ne kadar para verdiği :D:D
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

TyroneSoftware adlı üyeden alıntı

Hocam sağolun varolun. Reklam gösterilen site oyun sitesi olduğundan bunların içinde bilgisayar ve oyunla alakalı reklamlar var mıdır acaba tek tek bakarım onlara netten sorun değilde aklıma takılan şu:

sonuçta sistem şöyle işliyor diye biliyorum (yalnışım varsa düzeltin). Mesela yemek tarifi makalesi yazan sitede yemek aletleri reklamları daha fazla verip oyun sitesinde az vermesi gibi bir durum olur mu?

Yoksa reklamveren kişi atıyorum bilgisayar şirketi olsun. Bu şirket sabit bir ücret mi belirliyor yoksa teknolojiyle alakalı sitelerde gösterim başına maliyet yüksek olsun gibi ayarlayabiliyor mu?

Şuan kafama takılan bu. Verdiğiniz listedekileri engellersem aralarında böyle şeyler çıkma ihtimali olabilir mi? Ya ne beyinsiz bunlar koskoca google bana sıralama çıkart oraya ben istediğimi seçeyim veya engelleyeyim. İlla gösterimden sonra belli oluyor ne kadar para verdiği :D:D

Hocam Bunlar reklam ağları googleye size şu şekılde açıklıyayım bunlar bir çok kelimeden reklam çıkan firmalar. Bunlar benim ve forumlarda arkadaşların bulduğu reklam ağları.
Keza sizin dedıgıniz gibi bir sistemde var şuan adsense de sitenizde çıkan reklamları inceleyip ordan da engelleyebiliyorsunuz.
TyroneSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al