Hocam arkadaşın da dediği gibi emek verilen her şey güzeldir.

benim de eklemek istediğim bir kaç şey var. Sözlük işi biraz sıkıntılı bir alan.

Malumunuz sözlük tuttuğunda girilen entryleri düzenli takip etmeniz gerekir. sakıncalı konularda başı ağrıyan bir kaç sözlük sahibini ve yazarlarını bir çoğumuz biliyordur sanırım.

Sitenizin tuttuğunu varsayarak yorum yapıyorum. günlük belirli bir trafiğe ulaştığınız vakit altyapınızın o trafiği karşılayabilecek şekilde olması gerekecektir. Sitenin yanısıra mobil app. ile de aynı zamanda trafiğe açmanız sizin faydanıza olacaktır. günümüzde artık bir çok genç arkadaşımız mobil üzerinden işlerini görmektedir. bu durumu göz önüne alıp bir yol çizerseniz daha başarılı olacağınıza inanıyorum.

20-25 kişilik bir ekipten bahsetmiştiniz. bu ekip üyeleri herhangi bir sözlük platformunda yazarlıkları vardı ? işleyişi ve yazım hakkında bilgi sahibi mi ? sözlük diyorsanız eğer bu forumdan farklı olacaktır. yazım hataları yapılmamalı ve imlaya dikkat edilmelidir. o yüzden ekibinize öncelikle sözlük hakkında entry girişleri hakkında kısa bir bilgi paylaşmanız da önemli ölçüde etkili olacaktır.

Başarılar dilerim.