wmaraci reklam
lidertakipci

Sürat Kargo Rezilliği

9 Mesajlar 1.269 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
Resmen rezillik başka bir şey değil. Bir kargom var kargom da kı numarayı değişmek istedim. ilk Araıgım numara 0850 202 0202. 12.08.2020 Öğlen saatlerınde bana dedilerki şubeyi arayın tamam dedim.
Verdikleri şube numarası: 0282 262 86 46 defalarca aradım müsteri hizmet yetkilisine baglanıyor telefonu açıp konuşmadan kapatıyorlar. Sanki dalga geçiyorlar. Giden Kontur felan umrumda değil ama yaptıkları resmen dalga geçmek. Tekrar 0850 ile başlayan numaralarını aradım dedimki yaptıgınız terbiyesizllik madem şubeniz cevap vermiyecek baglanmıyayım. O gün konuştuğum hanımefendi şikayet oluşturuyorum. Gereği Yapılacaktır. Kargonuz size teslim edilecektir dedi. Tamam dedim. Bügun kargo takibine bakam dedim ne göreyim kargo iade sürecinde. Tekrar 0850 li numaralarını aradım açan hanımefendi dediği laf kargonuz iade sürecinde durumu anlattım dün bir şikayet oluşturulmuştu ne oldu ona diye ve muhteşem cevap herhangi bir şekilde şikayetiniz oluşturulmamış ben oluşturuyorum. Dünku hanımefendi yapmamıssa sizin yapacagınız ne malum ??? İnsanları pek umursamıyorsunuz onu anladıkda bu ne rahatlıık arkadaş.. birde dalga geçer gibi hanımefendi evinize gelmişler ihbar bırakmışlar diyor tüm gün evdeydim. ne gelen oldu ne giden.Gittim birde kapıya saga sola baktım. Keza homeoffice çalışan bir insanım. Kısacası Süratkargo Rezillik bana göre artık tamamen.
mstfozdnc Muhammed BlogFaresi

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

BlogFaresi BlogFaresi TeknoBloGG.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)
Hocam valla gülim mi üzilim mi bilemedim. O kargo şirketi zaten öyle çalışıyor. Kargo geldiğinde şube hariç eve gelmez :D
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

TeknoBloGG.com - Blog, Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Haberler

ankaraalemi ankaraalemi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek e-ticaret içerik editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 17, (%100)
Öncelikle geçmiş olsun. Sürat Kargo müşteri hizmetlerini şikayet talebi oluşturmak için bende aradım ancak açan hanımefendi yine kaydı oluşturdum dedi ve kendisine sonucu nasıl öğreneceğim diye sorduğumda öyle sorgulama alanımız yok dedi. Bende bunun üzerine kendisi ile inatlaşıp yöneticisini bağlayana kadar telefonu kapatmayacağımı gerekirse 24 saat bekleyeceğimi söyledim. Her ne kadar bağlayamıyoruz yetkimiz yok dese de sonunda bağladı ve işimi çözdüler. Bende ilk konuştuğum kişi yalan beyanda bulunduğu için ondan şikayetçi olmuştum :) Yarın arasanızda şikayetinizin sonucunu yine öğrenemeyebilirsiniz. :(
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)

BlogFaresi adlı üyeden alıntı

Hocam valla gülim mi üzilim mi bilemedim. O kargo şirketi zaten öyle çalışıyor. Kargo geldiğinde şube hariç eve gelmez :D

valla rezil ötesi bir kargo

ankaraalemi adlı üyeden alıntı

Öncelikle geçmiş olsun. Sürat Kargo müşteri hizmetlerini şikayet talebi oluşturmak için bende aradım ancak açan hanımefendi yine kaydı oluşturdum dedi ve kendisine sonucu nasıl öğreneceğim diye sorduğumda öyle sorgulama alanımız yok dedi. Bende bunun üzerine kendisi ile inatlaşıp yöneticisini bağlayana kadar telefonu kapatmayacağımı gerekirse 24 saat bekleyeceğimi söyledim. Her ne kadar bağlayamıyoruz yetkimiz yok dese de sonunda bağladı ve işimi çözdüler. Bende ilk konuştuğum kişi yalan beyanda bulunduğu için ondan şikayetçi olmuştum :) Yarın arasanızda şikayetinizin sonucunu yine öğrenemeyebilirsiniz. :(

ona emınım hoccam
ankaraalemi

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
wmaraci

Sinirist Sinirist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek World
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiye'ye yeni bir kargo şireketi farz oldu bunlara rakip olup kurumsallığın adını gücünü döktürüp bunlara kargoculuk nasıl olur'u göstermelidir. Ah milyoner olsam da bir kargo şirketi açsam tüm türkiye dahil :D Geçmiş olsun
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
Adamlar birde Tehdit ediyorlar Sitelerdeki şikayetleri kaldırmam için ama kargo daha elime ulaşmadı.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

squadfire squadfire WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek web
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 37 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
ya bu mng kargoda aynisi ariyorsun açıyorlar cevap vermiyorlar bu nasıl müşteri hizmetleridir Allah için kargo şubeye gelmesine ragmen 4 gün sonra evime geldi birdaha kullanmam aras kargo ve ptt gerisi boş
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
varsa twitter destek hattından şikayet tiviti atmanızı öneririm.
kardeşime kitap almıştım kargo takibinde 4 gün şubede bekliyor yazıyordu 4. gün saat 3 gibi tivit attım. kargum şu kadar süredir şubede bekliyor vs vs diye tivit attım. arayıp ilgileneceklerini söylediler. ardından şubeyi aradım. az önce isminiz geçti, kargonuz bugün teslim edilecek dediler. kargom teslim edildi.

Twitter kullanmanızı öneririm :)
birsevda squadfire

kişi bu mesajı beğendi.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

MucahitErgul MucahitErgul Dijital Medya Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Ve Reklam
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 32 / 98
  • Ticaret 34, (%100)

Sinirist adlı üyeden alıntı

Türkiye'ye yeni bir kargo şireketi farz oldu bunlara rakip olup kurumsallığın adını gücünü döktürüp bunlara kargoculuk nasıl olur'u göstermelidir. Ah milyoner olsam da bir kargo şirketi açsam tüm türkiye dahil :D Geçmiş olsun

Trendyol ve Hepsiburada bu gerizekalılara artık para yedirip isimlerinin karalanmasını engellemek için kendi dağıtım ağlarını kuruyorlar. İstanbul ve ankara gibi şehirlerde yaygınlaştılar. Kariyet.net üzerinde türkiye genelinde çalışan arayışına girmişler. Çalışanları da amerikada amazonun yaptığı gibi kendi araçları ile çalıştıracaklar. Seneye tamamen faal hale geçerler diye düşünüyorum.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al