wmaraci reklam
lidertakipci

DMOZ Nedir?

15 Mesajlar 2.062 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
DMOZ tanıdığınız bir editör varsa ya da "sayfamdan bir halt olmaz ama para bende pampa" diyebilenlerseniz iletişim sayfanızı bile dizine ekletebileceğiniz, tanıdığınız yoksa soğuk füzyonun formülünü verseniz bile sitenizin eklenmeyeceği, artık amacından sapmış, dostlar alışverişte görsünler durumuna gelmiş bir dizin sitesidir. Nokta.

(Görevini layıkıyla yapan editörler ve hak ettiği için dizinde yer alanlar istisnadır)

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
reklam

Buguludusler Buguludusler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Dmoz'un bir siteye etkisi kabul edildikten ne kadar süre sonra hissedilir ? Yada öyle bir şey olur mu? Ben kabul edildim diyelim beni üst sıralara taşır mı ?

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Buguludusler adlı üyeden alıntı

Dmoz'un bir siteye etkisi kabul edildikten ne kadar süre sonra hissedilir ? Yada öyle bir şey olur mu? Ben kabul edildim diyelim beni üst sıralara taşır mı ?

Merhaba;

Tabi ileri vadede etkisini gösterir.Google tarafından önem gösterilen,PR Değeri yüksek,sıralaması yüksek ve gayet kaliteli bir dizine sitenizin linkini ve açıklamasını ekleme sitenizi bir çok yönden etkiler...

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
DMOZ eskisi kadar olmasa da seoya etkili olabilir.300 TL'ye dizine eklenen siteleri az duymadık geçen haftalarda.Eğer bu durumu düzeltmezseler ciddi olarak itibar kaybedecekler.
Yazmışlar telif hakkı şu bu liste eklemişler torrent sitelerinin indekslerini sildik diye.Girin bakın o sitelerin hepsi DMOZ'da kayıtlı.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.
wmaraci
wmaraci

Buguludusler Buguludusler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

siyahh adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Tabi ileri vadede etkisini gösterir.Google tarafından önem gösterilen,PR Değeri yüksek,sıralaması yüksek ve gayet kaliteli bir dizine sitenizin linkini ve açıklamasını ekleme sitenizi bir çok yönden etkiler...

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

Saolasın hocam cevap için . Bakalım faydasını görebilecek miyiz.

Ek Olarak:

savaser adlı üyeden alıntı

DMOZ eskisi kadar olmasa da seoya etkili olabilir.300 TL'ye dizine eklenen siteleri az duymadık geçen haftalarda.Eğer bu durumu düzeltmezseler ciddi olarak itibar kaybedecekler.
Yazmışlar telif hakkı şu bu liste eklemişler torrent sitelerinin indekslerini sildik diye.Girin bakın o sitelerin hepsi DMOZ'da kayıtlı.

İşte bu tarz şeylerden dolayı bir çok webmaster google'nin dmoz'a eskisi kadar değer vermediğini söylüyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al