Ozcnn adlı üyeden alıntı

Merhaba kapsayici divlere benzersiz id verirsen sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum örneğin 30resim var her resimin kapsayicisina kapsayici{id} şeklinde id verirsen o kapyasicinin içindeki sil butonunun onclick alanina resimSil(id) ile gönderirsen basılan kapyasicinin idsini gonderdiginden fonksiyon içinde kapsayici{gelenid}.remove yaparsan sorun çözülür
Örnek olarak
İlk kapsayıcıya 1 idsi verelim kapsayici divin id'si kapsayici1 oluyor kapsayi icinicindeki butonun onclikinede resimSil(1) seklinde gonderelim resimSil() fonsiyonumuzun silme kodunuda şu şekilde değiştirirsen bastığın butonun kapsayicisini siler $("#kapsayici+id).remove() umarim yararlı olmuştur

hocam sorunu settimeout değerini 350ms çekerek çözdüm burada sorun gelen divde değil sorun onclick atadığım class her tıklandığında resimSil fonksiyonu çağırıyor bu fonksiyon içinde tanımlı olan settimeout değeri bitene kadar son tıklanan divin verilerini alıyor. Burada ya settimeout işlemini ramde tutmalıyım yada settimeout sn değerini ms yapmalıym bende bildiğimi (ms çektim) yaptım