wmaraci reklam
lidertakipci

bu ara nedense herkes iletişim için whatsapp diyor ?

23 Mesajlar 2.866 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

acabuco acabuco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
sebebi su;
numarasini paylasmak istemeyenlerin bircogu risk teskil ediyor.
ticarette bazi basit kurallarimiz var ornegin.
yurtdisi wp hatti verenlerle ticaret yapmiyoruz.
resmi banka iban vermeyen kisilerle ticaret yapmiyoruz, papara bilgisi verenlerle ornegin.

tabi wp hatti vermesi basli basina bir cozum degil, sahte onay alinabiliyor, duruma gore arayip kisa bir gorusme yapilabiliyor teyit etmek adina.

wmaraci
reklam

orhanyavuz orhanyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
0850 ile başlayan bir numaram var ve wp olarak kullanıyorum ayrıca telefon, SMS ve faks olarak da kullanıyorum. Numaram resmi yerden alınma, btk'ya kayıtlı. Adamı dolandırmış olsam savcılığa verse 5 dakika bile geçmeden ensemde. Bir arkadaşım çok güzel dile getirmiş, her daim forumlara giremiyoruz. Wp hem sağlıklı hemde hızlı bir iletişim aracı bizim için.

alicangunduz alicangunduz Full Stack Dev Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

taka adlı üyeden alıntı

böyle konular cok var adam ticaret başlığı acmiş web sayfasi yapacak script yaziyorum atlıyorum zıplıyorum diyor bakıyorum ticaret puanina orda da var birşeyler özel mesaj yaziyorum işle ilgili görüşmek için telefon numarasi istiyorum

gelen cevap böyle forumlarda telefon numarasi vermiyorum yada özel müşterilerime cebimi veriyorum antin kuntin laflar böyle cevap gelince ikinci mesaji atmiyorum bile

sarı çizmeli mehmet ağa almış 0850 bi numaradan yada bilmem kıytırıkdan whatsap sözde işi ver parayi ver kapı duvar ondan sonra

Mrtcn adlı üyeden alıntı

İletişim için whatsapp isteyenlerin yüzde 98.9 kadarı **************.

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Rahat dolandırmak için. Buradan iletişime geçip elindeki hesapları patlatmaktansa sürü şeklinde dolandırmak daha kolay oluyor.

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

Ne vericez hocam iletişim için ? Ben sürekli kişisel telefon numaramı veriyorum wp den yazmaları için

WhatsApp hızlıdır eğer Business kullanıyorsa satıcınız gruplandırma yaparak müşteri hakkında numarasını kaydetmeden hangi hizmeti hangi tarih de aldığına dair bir çok kendi için not tutabiliyor.

Bir sorun olduğunda çok hızlı destek verilebiliniyor.

Bunun için whatsapp daha iyi bir çözüm oluyor bu alanda +44 +1 +31 +81 gibi bir çok yabancı numara ile ticaret yapmak isteyen kişiler mevcut bunların büyük bir çoğunluğu sizlerinde belirtiği gibi ************** insanlar fakat +90 numara kullanan bir kişi oldukça güvenilirdir. Çünkü ödeme yapmak için bir isim ve iban bilgisi alıyorsunuz bu bilgiler gerekli mercilere şikayet edildiği takdirde çok uzun bir süre geçemeden sonuç alırsınız.

İyi forumlar.

Ali Can Gündüz
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al