wmaraci reklam
lidertakipci

eTilki.com - Parlak Fikir Sahipleri Bu Konuya Lütfen

16 Mesajlar 2.136 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dokuzcuk dokuzcuk Sanal Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 33 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
verilen örneklere bakarak sadece orada kalıp ufkunu geliştiremeyen, bir adım ileri gidemeyen insanların varlığı.

bir yerlerden başlamak gerekirse o yer neresi olursa olsun başlanmalı.
ilerleyen zamanlarda daha değişik fikirler çıkabilir, yola daha farklı yöntemlerle devam edilebilir.

bu yüzden destek olmak yerine köstek olmaktansa, işin bir ucundan da ben tutayım, faydamız olsun demeli insan..

kar amacı gütmeyen bir projeden bahsediliyor. sadece o örneklere bakarak işi basite indirgememek lazım.. bir arpa boyu da yol alınsa tebrik edelim, başarı dileyelim.

ha elden bir şey geliyordur, ilk'ler, en'ler, kim'ler konusunda kaynak bulunabilir, bunun için yardıma hazırım denilebilir o da ayrı güzel olur.

"Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diyen İslam büyüğünün sözünü de kendisini de iyi anlamak lazım. Bilgi nereden gelirse gelsin kabul etmek lazım..

Olur da projeyi aktif hale getirirseniz, ücretsiz olarak 5-6 sitemde linkinizi yahut site tanıtım yazınızı yayınlamak isterim ercorc..

Şimdiden başarılar dilerim.

sanalalem..
wmaraci
reklam

ercorc ercorc Grafik Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 145 / 145
  • Ticaret 20, (%95)
dokuzcuk çok teşekkür ederim hocam projenin amacını anlamış olmanız bile benim için bir katkıdır. Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim. 300 kadar içerik hazırladıktan sonra yayına alacağım inşallah, burada da duyurusunu yaparım. Tekrar teşekkürler
dokuzcuk

kişi bu mesajı beğendi.

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Genel kültür konusuna uygun bence de değil. Ama eğer olacaksa da soru/cevap şeklinde kişisel yarışmalar da olabilir trivia crack gibi. Tabi bu kadar kompleks bir şeye gerek yok ve çok büyük bütçeler gerektirecektir reklam vb. dahil. Eğer blog kafasında bir şey olacaksa girişimcilik ekosistemiyle alakalı olursa çok daha anlamlı olur. Paylaşılacak yazılarda vikipedik yazılar değil, üzerinde epey çalışılmış belgesel metni tarzında sağlam metinler içerirse ilgi çekebilir.
ercorc

kişi bu mesajı beğendi.

MisaAmane1 MisaAmane1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Web Editörü
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
İçeriklerin kısa olması sorun olur. Eskinden 250-300 kelime yazardık. Şimdi 1500 kelimelik içerik girenler var. Onun haricinde bence ufak bir konuya odaklanarak başlayın sonra yavaş yavaş genişletebilirsiniz. Mesela naturalist yazarlarla ilgili bilgi girin, sonra tüm yazarlara ve tüm edebiyat türlerine geçin. Yani ufak bir kitle oluşturduktan sonra genişletin derim ben.

wmaraci
wmaraci

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Tam e-ticaret yapılacak domain ismi aslında :) internetin tilkisi vb.şekilde kullanılabilir :D .

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

Umutk Umutk Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 325
  • Beğeniler 93 / 91
  • Ticaret 2, (%100)
Domain arkadaşın dediği gibi e-ticaret sitesi için çok uygun çok güzel projeler yapılabilir
ercorc

kişi bu mesajı beğendi.

İNGİLİZCE SİTEDEN TANITIM YAZISI
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al