Serhan adlı üyeden alıntı

Ben bu denli güzel ve detaylı inceleme beklemiyordum elinize sağlık.

Merhaba;

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz hocam.Kalitemizi zamanla fark edeceksinizdir zaten :)

Saygılarımızla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

StRonK adlı üyeden alıntı

Öncelikle merhaba siyahh kullanıcı adlı arkadaşın adını bilmiyorum o yüzden siyahh diye hitap edeceğim arkadaştan gün içerisinde raporu teslim etti ve açık konuşmak gerekirse koca bir sayfa yazı yazmış hiç sıkılmadan hepsini okudum sitenin temasından logosuna içerikten kodlarına kadar incelemiş ve incelemekle kalmayarak çözümlerini de ayrıntılı şekilde sunmuş ki bu işi yapıp sadece hataları bulup şu paketimizi alın yardımcı olalım diyen insan doluyken çevremiz belki başkalarına göre sıradan olabilir ama benim için önemli bir şey.... kısaca arkadaş işinin hakkını gerçekten veriyor

Merhaba;

İsmim: Emre hocam.İşimiz hocam bu.Madem bir yola çıktık.Başarılı olma namına her şeyimizi ortaya koymamız gerekiyor.Bu işler maalesef bu şekilde yürüyor.İnanın çok zor oluyor sadece burası değil.3 Tane büyük webmaster forumuna da hizmet veriyoruz aynı şekilde ücretsiz olarak(bkz: http://www.oxxi.net/seo-danismanligi/645-oxxi-uyelerinin-sitelerini-ucretsiz-inceliyoruz.html Şimdiden 10 sayfa oldu.Toplamda 45 sipariş)

Yani inanın çok yoğunuz ve bu işi gönüllü olarak şu anlık ücretsiz yapıyoruz.Sırf ileride iyi konumlara gelip sizlerin gözünde başarılı birileri olalım diye.Gösteriş amaçlı yapmıyoruz zaten.Yapsak yolladığımız incelemelerde,mesajlarda,konularda çok belli olurdu.İnanın sizlerin inceleme talepleri arkada kalmış tek tek inceleyip baktık.Yani buradan "sitem incelenmedi,unutuldu" tarzında mesaj yazan arkadaşlara bilgilendirme yapmak istiyorum: Siteleriniz görüldüğü gibi tek tek inceleniyor)

Sadece ücretli olarak değil,bir dost olarak her zaman sizlerin yanındayım/yanındayız.Sorularınızı istediğiniz zaman sorabilirsiniz.Allah'ın izni ile ve dilimiz döndükçe yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz...

Tekrar tekrar teşekkürler hepinize...

Saygılarımızla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI