wmaraci reklam
lidertakipci

Bilgisayar Masalarınız (SS)

87 Mesajlar 17.785 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Işık olayı güzel oldu da o ledleri bağlarken 1 tb'lik harddisk yaktım. :D Ses sistemi de Logitech S220.

http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20(Speaker)/logitech-980-000144-s220-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=51201

Kasadan mı alıyor elektriğini? Ayrıca alışkanlık ya o klavyenin olduğu bölümü hep sona kadar çekerdik biz öyle rahat ederdik :D Fakat o şekilde olunca ışık tam aydınlatmaz sanırım masanın altına monte etmişsiniz, aslında madem bu işlerden anlıyorsunuz klavyeyi söküp içine led takmayı deneseniz daha güzel olur sanırım, hatta seri üretime geçip bunu satışa çıkarırsınız bizde faydalanırız :p

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Melek adlı üyeden alıntı

Kasadan mı alıyor elektriğini? Ayrıca alışkanlık ya o klavyenin olduğu bölümü hep sona kadar çekerdik biz öyle rahat ederdik :D Fakat o şekilde olunca ışık tam aydınlatmaz sanırım masanın altına monte etmişsiniz, aslında madem bu işlerden anlıyorsunuz klavyeyi söküp içine led takmayı deneseniz daha güzel olur sanırım, hatta seri üretime geçip bunu satışa çıkarırsınız bizde faydalanırız :p

Aslında prizden de çekebilirdim ama boşta priz olmadığı için kasadan çekmek zorunda kaldım. Kasadan çekerkende güç kaynağından gelen kablolarında ucu açıktı ve kasanın metal kısmına değdi. Harddiski koyacak bi bölme olmadığı içim kasanın altında duruyordu. Tabi kısa devre yaptı ve harddisk yandı. :)

Aslında yapmak zor bir şey değil. Elektrikçinin birinden yarım metre led alacaksın sonra kasaya bağlayacaksın. Kesinlikle tavsiye ederim. Akşamları çok işe yarıyor. :) Hatta anahtar yardımıyla açma kapamada yapacaktım da kabloların plastiğini erittim. :D
Melek

kişi bu mesajı beğendi.

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
Benim masa arada kaynadı :D.

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Aslında prizden de çekebilirdim ama boşta priz olmadığı için kasadan çekmek zorunda kaldım. Kasadan çekerkende güç kaynağından gelen kablolarında ucu açıktı ve kasanın metal kısmına değdi. Harddiski koyacak bi bölme olmadığı içim kasanın altında duruyordu. Tabi kısa devre yaptı ve harddisk yandı. :)

Aslında yapmak zor bir şey değil. Elektrikçinin birinden yarım metre led alacaksın sonra kasaya bağlayacaksın. Kesinlikle tavsiye ederim. Akşamları çok işe yarıyor. :) Hatta anahtar yardımıyla açma kapamada yapacaktım da kabloların plastiğini erittim. :D

Sizin bilginiz olmasına rağmen, harddiski yaktıysanız her halde ben bilgisayarı komple yakarım :D Bir iki yere sorayım bu klavye içine led döşeme olursa yaptırayım çünkü güzel görünüyor :)

Ek Olarak:

occipital adlı üyeden alıntı

Benim masa arada kaynadı :D.

Arkadaki cd orjinal mi yoksa cover mı yaptınız? :) Çok duyuyorum şu dizinin adını bir türlü izlemek nasip olmadı, sağolsun sabah akşam doktorlar dizisini yayınlayan show tv bizi doktor içerikli dizi ve filmlerden soğuttu :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)

Melek adlı üyeden alıntı

Arkadaki cd orjinal mi yoksa cover mı yaptınız? :) Çok duyuyorum şu dizinin adını bir türlü izlemek nasip olmadı, sağolsun sabah akşam doktorlar dizisini yayınlayan show tv bizi doktor içerikli dizi ve filmlerden soğuttu :D

Türkiye'deki en büyük fanlarından biri olduğum tek dizi :D. 4-5-6. sezonların box set dvdleri var. İlk aldıklarından biriydi bu. Eski tasarım fakat orjinal :).

İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim özellikle 1963'ten başlayan klasik serisini :)
Melek

kişi bu mesajı beğendi.

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)

Işık olayı güzel oldu da o ledleri bağlarken 1 tb'lik harddisk yaktım. :D
[/url]

Ama iyi fikir. Akşamları kameranın ışığını kullanıyordum. Benimde yapmam lazım aynısını :)

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co

gencseen gencseen Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 75 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
isiklandirma basit isteyenlere anlatabilirim herseyi elektrik -elektronik okuyoz ;-);-);-)

• Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)

gencseen adlı üyeden alıntı

isiklandirma basit isteyenlere anlatabilirim herseyi elektrik -elektronik okuyoz ;-);-);-)

Hocam ben bilgisayarla kontrol yapmıştım elektronik okumuyorum saygılar :D

zego zego İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 44 / 46
  • Ticaret 29, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Resim yeni değil. Eski masaüstü resmim. Yılın en iyi masaüstü seçilmeye aday :D

1215n gördüm sanki :p:rolleyes:

gencseen gencseen Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 75 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

occipital adlı üyeden alıntı

Hocam ben bilgisayarla kontrol yapmıştım elektronik okumuyorum saygılar :D

eee napayim bunu soylemeniz amac ne ben size birsey mi dedim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al