Organik candır gerisi heyecandır.. Sen normal ve istikrarlı çalışmana devam et tavsiyem budur.. Takipçi satın alınarak elde edileni sanıyor musun ki sistemler fark etmiyor? Daha bundan 1-2 hafta evvel google sosyalden cekılen trafiğe sahip hesapları durdurdu millet ağlamaya başladı. Sonra geri verdi ancak bu uyarıydı ama hala anlamadılar.. He birileri emeğiyle kazısın o gelsin çalsın çırpsın, sahte hesaplarla bir şeyler yapsın kazansın vs. Bunu biz görüyoruz da sosyal medya siteleri mühendisleri, google mühendisleri görmüyor anlamıyor he? Özgün olursan, ne facebook, twitter instagram vs sana bir şey der ne google vs. Senin üretimin el emeği ise görülür. Ancak sabret bazı şeyler 3-5 ayda olmaz.. He alan alıyor yürüyor gidiyor vs desen de onlar belki bir şeyler katıyordur.. Sende öyle yap madem.. Instada dediğin gibi basit hesaplar farklı etkileşim alıyor ama kaçırdığın bir noktada olabilir. Ben şahsım adına karşıyım ınsta takipçi, backlink alımı, takipçi satın alımına.. Bunların kokusu yakında çıkar zaten. Bir kere deneme backlink aldım bi baktım adam gitmiş sıfır takipçili yere linki koymuş.. Bu ne dedim e seçtiğin paket en düşük paket.. Bana getirmedikten sonra bir şeyler neden paramı vereyim ki? Yani aldanma.. He söylediklerime karşı cıkanlar elbet olacak ama onlarda sanırım o tarz işlerden bir şeyler kazanıyor..