lostyazilim

Sitem neden az kullanıyor olabilir ?

29 Mesajlar 3.968 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Ben geçen yıl sitenize üye olmuştum. Siteyi onaylamanız için gönderdiğim maile yanıt verdiniz ama ondan sonraki maillerim karşılıksız kalınca üyelikten çıktım. Bir soru sorduğumda ilgilenilmiyorsa ne yapayım? Banner değişimi için üye olmuştum.

wmaraci
reklam

ayhankartal ayhankartal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 16 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

alidemiral adlı üyeden alıntı

Ben geçen yıl sitenize üye olmuştum. Siteyi onaylamanız için gönderdiğim maile yanıt verdiniz ama ondan sonraki maillerim karşılıksız kalınca üyelikten çıktım. Bir soru sorduğumda ilgilenilmiyorsa ne yapayım? Banner değişimi için üye olmuştum.

alidemiral olarak kayıt yok, diğer sorularınızı pm atabilirsiniz misiniz?

imzam yaptıklarım

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
bu sitenin sahibi seyid adında arkadaş değilmi yoksa yanlış mı hatırlıyorum ?

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)

ayhankartal adlı üyeden alıntı

alidemiral olarak kayıt yok, diğer sorularınızı pm atabilirsiniz misiniz?

Kaydımı silmiştim. Aradan epey zaman geçti, ne sorduğumu hatırlamıyorum. Bannerleri her sayfama koymuştum ve bayrak tutma yarışına katılmıştım çok.

wmaraci
wmaraci

cipralex cipralex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam merhaba tekrar ben bugün üye oldum, bir eleştiri ile geldim, mesela video izlemek için açıyorum bazılarında kullanılamıyor diyor, kapatıyorum ceza puanı aldınız diyor. Bunu düzeltmek lazım, bir de sistem biraz karşık geldi, daha sonuç odaklı yapabilirsin.

DiForce DiForce WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adli Bilişim Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
bence nedeni şu siteye girdiğimde nereye geldim ben dedim. Burada ne var, 5 dk anlamaya çalıştım onuda hem siteye bakıyorum hem foruma öyle anlayabildim. değineceğim noktaları madde halinde yazayım değerlendirip değerlendirmemk size kalmış.
-sitenin hangi hizmeti verdiğini herkesin anlayacağı dilden aktarın.
-tasarımı değiştirin bazı arkadaşların dediği gibi dark tasarım gece kuşları için ideal
- foreverautohits nedir ? diye bir sayfa açın tanıtın
- hakkımızda bölümü hazırlayın
-Kullanıcı ve üye sayısını göstermeyin
- son olarak profesyonel bir ana sayfa yapın

fikirlerim ve eleştirilerim bundan ibaret.
turkeytrick ayhankartal

kişi bu mesajı beğendi.

ayhankartal ayhankartal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 16 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

cipralex adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba tekrar ben bugün üye oldum, bir eleştiri ile geldim, mesela video izlemek için açıyorum bazılarında kullanılamıyor diyor, kapatıyorum ceza puanı aldınız diyor. Bunu düzeltmek lazım, bir de sistem biraz karşık geldi, daha sonuç odaklı yapabilirsin.

ceza puanı aldınız mesajını sistemde bulamadım :)
ekran görüntüsü alma şansım var mı ?

imzam yaptıklarım

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 811
  • Beğeniler 167 / 167
  • Ticaret 0, (%0)

isacotur adlı üyeden alıntı

Forumda herkes kafasına göre birşeyler yazmış, öncelikle konusu geçen siteyi 2,3 yıldır kullanıyorum, ilk üye olduğumda inanılmaz popülerdi, sitede günlük 1,5k civarında tekil hiti vardı, ve web site sörf özelliği çok popülerdi, puan toplamak için çok fazla yorum yaz özelliğini kullanıyordu. Son zamanlarda bunu kullanan sayısında byük düşüşler var, biz bu siteyi web sitemizdeki az hit alan sayfalarımızın izlenmesini artırmak için bolca kullandık, sonra bir youtube çılgınlığı çıktı ve Foreverautohits de kendi sitesine sonradan beğen abone ol gibi bölümler ekledi, aslında son zamanlarda site hiti acayip düştü siteyi sürekli kullananlardan birisi olarak aşadaki kısıma önerilerimi kısa kısa ekleyeceğim...

Foreverautohits sitesi için önerilerimiz;
Yeni özellikler bulunarak daha cazip hale getirilebilir
Youtube izleme kısmında bazı videoların uzunluğu 15dk buluyor (karşılığında puan veriliyor) ama bizim gibi youtube 4000 saat barajını aşan bir çok youtuber da videoların izlenme dakikasından ziyade görüntüleme biraz daha önem kazanıyor, Bunu daha önce Seydi Altındağlı söylemiştim ama pek anlaşılamamıştı. Rakip sitelerde ise izlediğin kadar kredi bölünün yanı sıra kısa kısa izlemeler ile görüntüleme artırmak isteyen video sahiplerinin ihtiyaçlarına da cevap veriliyor, ama bu sitedeki sörfte ise rast gele videolar geliyor bazıları 15dk bazıları 2dk uzunluğunda. aslında uzun video veya kısa videolarla mı sörf yapılacak buna göre panelden bir ayarlama yapılmalı. Bence siteden kaçan başka sitelere giden kişiler burada olmadığı için. Rakip sitelerde video izleme 30sn 60 sn ve 90sn 120sn gibi bölümler var... Sörf yaparken ekranda ayarlama paneli gibi birşey eklenebilir, kısa videolar uzun videolar veya hepsi, şeklinde olabilir, burada kullanıcı kısa videolar ekliyorsa mutlaka sitedeki kısa videoları izlemeye öncelik verecek ve bunları yine sitede kullnacak.
Şöyle düşünün 15 dk bir video izlenmek için harcanacak zamana 2dk videolardan tam 7tane izleme elde etmiş olurlar bu da sitenin yeniden popüler olmasını ileride sağlayabilir. Bir çok sitenin aksini sayfa içinde youtube penceresi açarak izleniyordu sonradan yapılın eklemeyle yeni sekme açarak izleme büyük bir yenilik olmuştu. Video ekleyen arkadaşlar içinde şunu demek isterim video önünde çıkan reklamlardan dolayı videolarıza geçmeden süre bittiği için videolara izleme gelmiyordu. Bunun önüne geçmek için panele bir duyuru yazısı ekleyebilirisiniz (sörf yapılacak videonun reklamlarının geçici olarak kapatılmasını isteyebilirsiniz)

Youtube kullanan herkesin instagramı var ve siteye bunun gibi özellikler ekleyerek hedef kitlenizi genişletebilirsiniz diye düşünüyorum
Umarım eski günlerine tekrar döner

İsacoturbey çok güzel anlatmış eklemek istediğim tek şey var artık insanlar eskisi gibi değiller değişiyorlar pandemi süreci olsun yeni uygulamalar olsun insanlar artık blogger ne bilim wmaraci bile girmiyorlar artık herkes basit şeyler yöneliyorlar bunlar twich,instagram,facebook gibi daha büyük platformlara akın ediyorlar kendilerini eğlendirebilecekleri forumları tercih ediyorlar burada forum kötülemek değil yada sistemi kötülemek değil amacım yani modernleşiyoruz ve hiç kimse artık araştırmak istemiyor tık diye bilgiye ulaşmak istiyor o yüzden farklı aksiyonlar alman ve daha çok kişiyi dinlemeni öneririm. mesela pm atmasaydın senin forumda ki konunuda görmeyecektim buda senin için bir gelişme diyebilirim teşekür ederim umarım biraz olsa beni anlamışsınızdır.
isacotur ayhankartal

kişi bu mesajı beğendi.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

isacotur isacotur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 150 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Admin rahip sitelerdeki gibi puan toplama işlemlerini sitede sol dikey sutunda toplarsa daha fazla etkileşim oluşturacağını düşünüyorum.Ayrıca otomatik sörf haricinde puan toplamak için manuel sörf sekmesi bulunan kısımlar eklenebilir.Eskiden bu sitede aynı sayfada 9-10 sayfa işlem aynı anda çıkardı, ve hepsine tıklayıp aynı anda puan kasabiliniyordu, o zamanlar sitedeki aktif kullanıcı sayısı 1k civarındaydı ve ağırlıklı olarakda site sörfü için kullanılıyordu.
Daha sonraları otomatik sörf versiyonuna geçildi baya uzun süre başarılı bir grafik sürdürdü, son zamanlarda rakip sitelerin ataklarından olsa gerek kullanıcılar diğerlerine yöneldi, site sahibi de buna pek istenilen reaksiyonu gösteremedi, son aylarda ise siteyi kullanan, sörf ve video izleme yapan 30-35 kişilere kadar düşmüştü, bizde bir çok grupta ve youtube da davet linkimizi paylaşarak aktif sörf yapan sayısını 100 adetlere çıkardık, merak edenler https://www.foreverautohits.com/fah-puani-gunluk.php tıklayıp son 15 gününün analizine bakabilirler.Bence bu site hala çok başarılı hiç bir tarayıcı şartı olmadan tümünde çalışıyor video sörf sekmeleri, rakip sitelerde bu günlerde bir uygulama indir, onu kur, sonra sitemizden sörf yaparak puan toplanması isteniyor, bu bakımdan bile avantajlı bir site diyebilirim, özellikle yeni gelen kullanıcılar için...
kodshop ayhankartal

kişi bu mesajı beğendi.

🔵www.isacoturoglu.com.tr
🔴www.ads.isacoturoglu.com.tr
🟢www.isacoturavm.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al