Site Adresi : ( ÖM ile iletilecektir. Site adresini paylaşmama hakkımı hatırlatmak isterim.)

Sitenizin içeriği ve kategorisi : Mühendislik, Mühendislik programları, (Tüm Mühendislik konuları diyebiliriz. 100+ Kategorisi var.)
Sitenizin yaşı :
1 yıl 10 ay 11
Altyapı : MyBB
Üye Sayısı : 8076 ( Günlük Yeni Üye Sayısı 30++ ( https://prnt.sc/uveepl ) )
Hit Durumu : Günlük 300-500 Tekil Hiti mevcuttur. (%100 Organiktir.) ( Altta ek bilgilerde görseller vardır.)
Sayfa Görüntülenme : 50.000++
İstenen Ücret :
[COLOR=#B8312F]1 Ay 85 TL[/COLOR] - [COLOR=#E25041]3 Ay 200 TL[/COLOR] - [COLOR=#00A885]6 Ay 400 TL[/COLOR] - [COLOR=#61BD6D]12 AY 750 TL[/COLOR] (Footer Link)
Maksimum Satılacak Link : 7Adet Satılacak.
Ödeme Yöntemleri : Garanti, Enpara, Payoneer

Ekstra 1 : Aylık 50.000 ++ Görüntülenme alan toplulukta Banner reklam vermek içinde Ö.M. Atabilirsiniz.
Ekstra 2 : Farklı çalışma istekleri için beyin fırtınası yapabiliriz. Ö.M. Atabilirsiniz.
Ekstra 3 : Tanıtım yazısı v.b için Ö.M. Atabilirsiniz.
Site İçin Ek Bilgiler ;

- Site öyle son zamanlarda hit almadığını sürekli hit aldığını göstermek v.b için eke görseller ekledim.
- Sitenin otoritesi yüksektir sektöründe lider ve günceldir.
- Bu bilgilerde gösterdiğim ve satışını yaptığım alan subdomain üzerine kuruludur. ( forum.ornek.com) ( Ana domain kullanılmamaktadır.)
- Her şey açıktadır. İade yapılmamaktadır.
- Sadece 7adet link satılacaktır, İlk çıkışlar bittikten sonra fiyatlar revize edilecektir.( İlk linkler alındıktan sonraki ilk ay hiç bir link satışı yapılmayacaktır.)
- Po*n , W*rez v.b sitelerin tanıtımını yapmayı pek düşünmüyorum.
- Sitenizin linkini eklemek ya da eklememek hakkım olduğunu hatırlatmak isterim.

Yazmayı ve göstermeyi unuttuğum şeyleri sorabilirsiniz.

Aklıma gelenler ekledim eğer eksik bir şey varsa lütfen söylemeyi unutmayın, teşekkürler.