Ecomanya adlı üyeden alıntı

Logonun görünümü hoş. Sitenizi takipteyim. Umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, son hızla çalışıyoruz İnşallah güzel yerlere geleceğiz.

Batuhanipk adlı üyeden alıntı

çok hoş bir logo umarım hedeflerinize ulaşırsınız

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

theCrawLe adlı üyeden alıntı

Hocam çok iyi hoş ama bloğu aktif etmeden neden tanıtım yapmayı amaçladınız. Kimisi bloğu açar yazı girmez ona bile tepki gösteriyorlar yok doldur öyle tanıt falan neye bakcaz biz diye ondan merak ettiğimden sordum yoksa logo çok iyi ama blog tanıtımı degilde logo kategorisinde olması gerekiyordu diye düşünüyorum.

Ben daha çok ismi ve logoyu öne sürmek istedim bu konuda. Blog siteleri 5-6 yazı paylaşıp tanıtımını yapılacak şey değil bana göre. Bu şekilde isim yapıp, beğeni alıp daha sonra yazılar paylaşılınca konuyu güncelleyecektim. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Umutk adlı üyeden alıntı

[FONT="Arial"]Arkadaş zaten belirtmiş hocam " Logomuz hakkında da yorum yaparsanız çok sevinirim " demiş zaten konusunda, bu kadar takılmayın bazı ince ayrıntılara

Çok güzel bir projeye benziyor hocam merakla takipteyim, başarılar...

[/FONT]

Çook teşekkür ederim :)

theCrawLe adlı üyeden alıntı

Umutk Hımm ben başlığa dikkat ettim. Bende beğendim logoyu fakat günlerdir girip bakıyorum açılmamış site yani açılsın artık. Beklentiyi yükselttim iyice inş. güzel bir şey çıkar.

Merak etmeyin, oyun severlerin takip edeceği güzel bir blog haline getirmeye çalışıyoruz.