Herkese merhaba, kısa zaman içinde tamamladığım e-ticaret yazılımım linkedin vb platformlarda büyük ilgi gördü. WMAracı'na özel olarak bir kampanya yapmak istiyorum.

Neden Açık Kaynak? : Evet yazılımın w@reze düşme riski yüksek dağıtılması vs söz konusu olabilir. Amacım yazılımı herkesin geliştirebilmesi. Çoğu kişi yazılımı kullanmak için almıyor tıpkı ben gibi. Zamanında bir çok yazılım satın aldım amacım nasıl yapmış? Yaptığı şeylerden neler öğrenebilirim gibi şeyler içindi. Aldığım açık kaynak yazılımlar bana bir çok şey kattı. Öğrenmek, geliştirmek veya kod yapısını merak edenler için açık kaynak.

Yazılım Hakları : Yazılım internet üzerinde satış harici satışı serbesttir. Örnekleme vermek gerekirse forum, internet sitesi veya benzer platformlarda satış yapmaya izin vermiyorum. Fakat çevrenizde bulunan insanlara satışını yapabilirsiniz buna müsade ediyorum.

İlgili Konu : https://wmaraci.com/forum/scriptler/php-profesyonel-e-ticaret-yazilimi-tamamen-acik-kaynak-codeigniter-652922.html

Normal Satış Fiyatım Aşağıda ki Gibi

[SIZE=4]Açık Kaynak Olarak 24 Saatlik Fiyat : [/SIZE][COLOR=#41A85F][SIZE=5]250TL[/SIZE][/COLOR]

İletişim
Whatsapp : 05469582099