Merhaba arkadaşlar ,

Sizlere çok güzel bir program tanıtmak istiyorum..Who-is sitelerine hızlı bir şekilde site ekleyebileceksiniz.En fazla 3 site ekleme hakkınız var, fazlası için para ödemeniz gerekiyor.

Programdan rapor alabiliyorsunuz, kullanımı basit bir program.Bir fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz.

Aşağıdaki “Yukle” butonu ile siteleri yükleyebilirsiniz.Klasörün içerisinde “backlinksites.txt” olması gerekiyor.

“Ekle” butonu ile kendi sitelerinizi ekleyebilirsiniz, en fazla 3 adet. “Duzenle” butonu ile backlink sitelerini düzenleyebilirsiniz. İstediklerinizi silebilir yada ekleyebilirsiniz.RSS beslemeleriyle ilgilide bir bölüm var program yapımcısı ben olmadığım için ayrıntılı bilgim yok.Ben sadece Türkçeleştirdim ve sizlere sunuyorum.

Programın sadece en çok kullanılan bölümleri Türkçeleştirildi, yani backlinklerle haşır neşir olacağımız bölümler.

Her programda olduğu gibi, bu programıda aşırıya kaçmadan kullanın.Klasördeki listeden 100 adet belirleyin ve başka bir .txt dosyasına ayırın ve uygulayın. 3-4 gün sonra tekrar bir 100 adet ayırıp, uygulayın.

Bu şekilde listeyi bitirin, daha sağlıklı olacaktır.Sandbox’a düşmek istemeyiz değil mi ?

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.