wmaraci reklam
lidertakipci

Spor Salonuna Gitmeli miyim?

6 Mesajlar 799 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mehmethlc mehmethlc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle tüm forum sakinlerine selamlar,

Bazı aklıma takılan konularda siz değerli forum üyelerinden bazen akıl alıyorum. :)

Ben pandemi sürecine kadar yaklaşık 7 8 ay fitness salonunda vücut geliştirme ile uğraşıyordum. Malum pandemiden sonra bıraktım ve üniversiteden memlekete dönmek zorunda kaldım. Mart ayından beri spor salonuna gitmiyorum.

Aslında spor salonu dışında koşu, kendi vücut ağırlığımla çalışma gibi birtakım çabalarım oldu ancak spor salonundaki performans ve disiplini hiç yakalayamadım. Zaten bunun da pek mümkün olduğunu düşünmüyorum çünkü evimde pek bir imkanım yok.

Şu sıralar da hem vücut kondüsyonu açısından hem de psikolojik olarak kendimi kötü hissetmekteyim. Tekrar spor salonuna gitmek istiyorum. Ancak bir yandan da aileme virüs bulaştırırım korkusu var. Sporu genel olarak sabah saatlerinde yaptığım için çok kalabalık olacağını sanmıyorum ama yine de bilemedim. Sizce bu durumda ne yapmalıyım? Sizlerden tavsiye istiyorum. Teşekkürler :)

wmaraci
reklam

erturkemre0101 erturkemre0101 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam spor salonu tedbirli bir iş yerinde gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Çünkü tedbirli spor salonları sürekli olarak salondakilerin ateşini ölçüyor

mehmethlc mehmethlc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

erturkemre0101 adlı üyeden alıntı

Hocam spor salonu tedbirli bir iş yerinde gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Çünkü tedbirli spor salonları sürekli olarak salondakilerin ateşini ölçüyor

Ben ufak bi yerde yaşıyorum. Burada soruşturdum çok dikkat ettiklerini söylemediler. Sadece sabah saatlerinde salon bayağı boş oluyormuş.

gerilink gerilink SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 39 / 1
  • Meslek 1
  • Konum 1
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 155 / 155
  • Ticaret 8, (%100)
Bende düzenli spor yapan biri olarak Mayıs'tan beri ara verdim. Maskeyle çalışmak zor aletlere günde 10larca kişi dokunuyor ateşi olmayıp taşıyıcı olan bir cok kişi olabilir. Tavsiyem evde çalışmaya devam.

Profesyonel SEO Hizmetleri
wmaraci
wmaraci

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Aile ile kalıyorsan kesinlikle evden çalışmaya devam. Yüzde 1 bile olsa ailedeki yaşlıları riske atma bence.

Sanilya Sanilya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 8 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
Gidiyordum bıraktım gittiğim spor salonunda soyunma odasından çıktıkları gibi herkes maskesini çıkartıp o şekilde spor alanına iniyordu. 1-2 kişi anca maske takıp çalışıyordu. Çoğu maskeyle çalışamıyoruz bahanesiyle çıkarıyordu. Girişte ateşte ölçülmüyordu. Sanırım benim gittiğim yerle alakalı bir durum gittiğin spor salonunu iyice araştır gerekli önlemler alınıyor mu bak yoksa çok sakıncalı bir durum. Ayrıca ev için oluşturulan programlar mevcut onlarla çalışıp formunu koruyabilir ve geliştirebilirsin. Hem senin için hem de ailen için en sağlıklısı bu olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al