wmaraci reklam

Paypal'a çare bulalım!

48 Mesajlar 6.746 Okunma
wmaraci reklam

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
Devlet ne zaman isterse o zaman paypalı açar, bu arada bazı arkadaşlar uberi karalamaya çalışmış taksicilerin haklı olduğunu savunuyor arkadaşlar serbest piyasa diye bir şey var Türkcell varken neden Vodafone çıkartıldı. Türkcell vodafonenin bayisini mi taşladı satış danışmanlarını mı dövdü. Bu devirdi önemli olan hizmet, hizmeti kim iyi verirse o kazanır.

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.
wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar konuyu açtığıma açıkçası pişman oldum. Bir yol bilen varsa öğrenelim herkes kullansin dedik ama sonuç hüsran. 30 mesajda sadece 2 kişi yol söylemiş bunlar da herkesin kullanacağı yollar değil (şirket kurmak, yurtdışında tanıdık vs.) . Ben genelin kullanabileceği bir yöntem varsa paylaşalım amacıyla açtım konuyu ama iyice amacından saptı gibi görünüyor.
Doruk

kişi bu mesajı beğendi.

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar konuyu açtığıma açıkçası pişman oldum. Bir yol bilen varsa öğrenelim herkes kullansin dedik ama sonuç hüsran. 30 mesajda sadece 2 kişi yol söylemiş bunlar da herkesin kullanacağı yollar değil (şirket kurmak, yurtdışında tanıdık vs.) . Ben genelin kullanabileceği bir yöntem varsa paylaşalım amacıyla açtım konuyu ama iyice amacından saptı gibi görünüyor.

Olur mu bilmiyorum bir fikir geldi aklıma yurtdışı lokasyonlu sunucu kiralasak oradan paypala üye olsak tüm paypal işlerimizi ordan yürütsek olur mu ?
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

alper75 adlı üyeden alıntı

Olur mu bilmiyorum bir fikir geldi aklıma yurtdışı lokasyonlu sunucu kiralasak oradan paypala üye olsak tüm paypal işlerimizi ordan yürütsek olur mu ?

Hocam paypalda ki paraları Turkiye ye çekmek sorun olan şey. Elbette açılır hesap ve kullanabilirsiniz de. Fakat nereye kadar idare edebilir ve parayı nasıl cekicez bilemiyoruz.

wmaraci
wmaraci

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Çözüm yolu, bir sanal kart sitesinden kart oluşturup paypala eklemek.

Sanalkart sitelerinden deneme yanılma yoluyla olumlu sonuca ulaşılabilir tabi sanal kart açarken içine belli miktar para koymayı istiyor 3-5 site deneseniz 50 lira heba olur ama paypal işinize lazım ise deneme yanılma yapmaya değer.
Entropay makaleleriyle karşılaştım hesap oluşturdum ama paypala ekleyemedim kart üzerinde olmayan bir numarayı istiyor banka kartı oldugu için benim kartımda yok miktarda küçük oldugu için fazla üstüne düşmedim, param içeride kaldı.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

hdogan37 hdogan37 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
paypal kıbrısı kabul edıyodu galıba yanlıs hatırlamıyosam

.Herseyin hayırlisi

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Paypalı unutun stripe bile türkiye ye ekmek yedirmiyor paypal nasıl yedirsin yurtdışı para aktarım alım ziraat başlatmış zaten

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

alper75 adlı üyeden alıntı

Devlet ne zaman isterse o zaman paypalı açar, bu arada bazı arkadaşlar uberi karalamaya çalışmış taksicilerin haklı olduğunu savunuyor arkadaşlar serbest piyasa diye bir şey var Türkcell varken neden Vodafone çıkartıldı. Türkcell vodafonenin bayisini mi taşladı satış danışmanlarını mı dövdü. Bu devirdi önemli olan hizmet, hizmeti kim iyi verirse o kazanır.

arkadasım konu ne sen neden bahsedıyosun.vede haksızsın.
dıyelim sen 500bin dolar verıp bi market devraldın.hersey normal gıderken karsı dukkanı bi suriyeli tuttu senın 10 liraya sattıgını o 7 liraya satıyo.sen 7 liraya satsan kurtarmıyor musterilerinde ona gıdıyo .o ise vergi vermedıgı her yıl binlerce lira evrak parası odemedigi icin kazanıyor.sence adilmi

.Herseyin hayırlisi

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Paypalı unutun stripe bile türkiye ye ekmek yedirmiyor paypal nasıl yedirsin yurtdışı para aktarım alım ziraat başlatmış zaten

bende onu dusunmustum kıbrıstakı zıraatten hesap acsak nasıl olur diye.o zaman paypalda calısıyor tahminimce.cunku kıbrısı gormustum seceneklerde

.Herseyin hayırlisi

porfavor porfavor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger, Freelancer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
O kıbrıs bizim kıbrıs değil.
hdogan37 Feneroin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al