Merhaba arkadaşlar,
Baştan kendim adına açıklama yapmak istiyorum müsadenizle.
Ben Amasya da Akören köyünde yaşıyorum ve astım rahatsızlığımdan dolayı %80 engelliyim. 1 hafta önce fabrikada bir işe girdim fakat muhasebe benim rahatsızlığımdan dolayı çalışmamı istemedi ( bana göre ücretsiz izine çıkma hakkım olduğu için geliyor ama neyse ).
Çalışma durumum yok, engelli aylığı için başvuru yaptım henüz 1 ay geçti gelen giden yok, kısaca hiç bir gelirim yok.

Köyde bahçemde yaşayan minimum 15 civarı yetişkin 4-5 tane de yavru kedi var 2 hane her gün biz ne yersek onlardan veriyoruz ama yetişemiyoruz, evin camlarına çıkıp, kapının önüne gelip miyavlayıp duruyorlar vicdanımız artık el vermiyor bende böyle bir konu açmak istedim.

Sizden maddi açıdan kesinlikle bir şey istemiyorum sadece yaş ve kuru mama talebinde bulunuyorum. Her ne kadar gönderirseniz çok büyük sevaba girersiniz.

Not: "Orası köy canım herkes bakar yemek verir vb..." gibi cümleler haklı olarak kurabilirsiniz ama bizim çevremiz de 2-3 hane dışında yemek veren hiç görmedim ve yetişemediğimiz için affınıza sığınarak böyle bir konu açtım.
Yasaksa lütfen bildirin.

Sağlıcakla kalın.

Patimama destek için https://bit.ly/3osA93p