wmaraci reklam
lidertakipci

Özgün İçerik Havuzu

31 Mesajlar 4.261 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Bne derim,yazar makale yazmasını bilmiyorsa,seo kurallarından anlamıyorsa.

NetBlogi adlı üyeden alıntı

Siz makale alırken, yazar size gösteriyormu? Beğenmedim bunu almıyorum deme bir lüksünüz yok. Başlıklara göre alım yapar veya siz söylersiniz yazar bunu yazar. Makaleyi almak için başlık, içerik hakkında bilgi ve etikler yeterli nedenlerdir.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.
wmaraci
reklam

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
sürec sıkıntılı gibi duruyor :) Bunun aklıma gelen tek çözümü yönetimden bir grup olacak , devamlı eklenen makaleleri inceleyecek , kalitesizler kabul edilmeyecek , böylelikle müşterilerde size güvenerek güvende olabilecek :) ,

NetBlogi NetBlogi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 44 / 39
  • Ticaret 3, (%100)

savaser adlı üyeden alıntı

Bne derim,yazar makale yazmasını bilmiyorsa,seo kurallarından anlamıyorsa.

Önüne gelen yazı eklemeyecek. Daha çok kendi yazar kadromuzu oluşturup yapmayı planlıyoruz. 3. şahıslara eklettirip, para kazanmalarını sağlamak şuan arkaplanda. Daha çok kendi kadromuz ile makale girişlerini yapacağız. Kalite testi içinde her üyeliği 1 adet ücretsiz makale verebilir, kaliteyi test etmesini sağlarız. Sonuçta her makale bizim ekibimizden çıkacak.

ZuZu ZuZu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
kategori kategori ayırırsın isteyen istediği kategoriden seçer, bence en mantıklısı bu şekil olur. Kategori seçmesi olursa mutlaka beğenme olur beğenmeme gibi bir lüksü olamaz.
NetBlogi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Baştada söylediğim gibi iyi düşünülmüş bir proje,sağlam bir altyapı ile iyi şeyler çıkabilir.

Önüne gelen yazı eklemeyecek. Daha çok kendi yazar kadromuzu oluşturup yapmayı planlıyoruz. 3. şahıslara eklettirip, para kazanmalarını sağlamak şuan arkaplanda. Daha çok kendi kadromuz ile makale girişlerini yapacağız. Kalite testi içinde her üyeliği 1 adet ücretsiz makale verebilir, kaliteyi test etmesini sağlarız. Sonuçta her makale bizim ekibimizden çıkacak.
NetBlogi

kişi bu mesajı beğendi.

retrospektif retrospektif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 7, (%100)

Siz makale alırken, yazar size gösteriyormu? Beğenmedim bunu almıyorum deme bir lüksünüz yok. Başlıklara göre alım yapar veya siz söylersiniz yazar bunu yazar. Makaleyi almak için başlık, içerik hakkında bilgi ve etikler yeterli nedenlerdir.

Büyük oynamak için bence gerekli; bunu polemik olması amacıyla söylemiyorum. Aşağıdaki bağlantıyı incelemeni öneririm.

Örnek : http://www.constant-content.com/MoreDetails/201556-Useful_Tips_for_Successful_Forum_Marketing_.htm

NetBlogi NetBlogi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 44 / 39
  • Ticaret 3, (%100)

retrospektif adlı üyeden alıntı

Büyük oynamak için bence gerekli; bunu polemik olması amacıyla söylemiyorum. Aşağıdaki bağlantıyı incelemeni öneririm.

Örnek : http://www.constant-content.com/MoreDetails/201556-Useful_Tips_for_Successful_Forum_Marketing_.htm

Açıkcası bunlarla uğraşmak gereksiz. Ben belirttiğim 3 kriterin olmasının yeterli olacağını düşünüyorum hala.

Düzen nasıl işliyor bilmiyorum ama burada yazıyı tamamen yayınlasak, hadi haklarını aldık desek biri alıp yayınladığında kim nasıl uğraşacak onun zararını çıkartmak için. Hukukmu girecek araya? Yoksa başka bir yollarımı var?

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)
Gayet güzel bir sistem olur bence. Makale lazım olur adam tak diye makaleyi satın alır. Hem yazar aramaktansa aynı işlemi daha basit bir şekilde yapabilir.
NetBlogi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Örnekteki site hoşmuş.Kopyalanmaya karşı etkili olabilir.Diğer yandan hızlı klavyeniz varsa 1 dakika sürmez okuyarak yazmanız.

retrospektif adlı üyeden alıntı

retrospektif retrospektif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 7, (%100)

Açıkcası bunlarla uğraşmak gereksiz. Ben belirttiğim 3 kriterin olmasının yeterli olacağını düşünüyorum hala.

Düzen nasıl işliyor bilmiyorum ama burada yazıyı tamamen yayınlasak, hadi haklarını aldık desek biri alıp yayınladığında kim nasıl uğraşacak onun zararını çıkartmak için. Hukukmu girecek araya? Yoksa başka bir yollarımı var?

Örnek verdiğim sitede şu banner var;

Yani şu: http://www.ithenticate.com/

Nasıl işlediğini araştırmadım ama çözüm olarak bu siteyi kullanıyorlar sanırım.

savaser adlı üyeden alıntı

Örnekteki site hoşmuş.Kopyalanmaya karşı etkili olabilir.Diğer yandan hızlı klavyeniz varsa 1 dakika sürmez okuyarak yazmanız.

Aslında SEO anlamında sorun yaşamamk için. Makaleyi korumak için yukarıda açıkladığım yöntemi kullanıyorlar.

Ek Olarak: Fikir oldukça iyi bence gerekirse finansman kaynağı bulup projeyi daha da büyütebilirsin, neden olmasın? Yasal gereklilikler yorucu haklısın, ama uğraşırsan yaparsın.

Her ne şekilde olursa olsun, hayırlı olsun ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al