Sevindari30 adlı üyeden alıntı

aç davanı ver mesajlaşmayı numarayı ve şöylede söylersin biz şirketleşmeye gitmek için demo yaptırıp gösterecektik şirket açman içinde demo siten hali hazırda olması gerekir zaten **************lıktan 6 yıldan başlar vergi kaçakçılığı 100 milyardan başlar her kafadan bir ses çıkar avukat tan kaçma avukat gerekeni yapar avukat parası dosya masraflarıda o karşılar yani artı paranıda geri ödemelerini isterler ve en az 10 yıldan aşağısı yemez 1 vergi kaçakçılığı 2 **************lık 3 yasalsız iş yapmak 4 devlet kuralları çiğnemek 5 usulsüz iş yapmak yani adam 500 bin altından paradan kurtulamaz ve bunu ödeyecek durumu yoksa 10 yıl yatar bunun içinde herkes şakaya alıyor bu işi davayı açın zaman almaz fazla merak etmeyin bu zaman alacak diyenlere itibar etmeyin en fazla 2 3 ay sürer dava açılır ve dinlenir açığa kavuşturup gereken cezayı yer benim başıma geldi biliyorum ordan vergi kaçakçılığı yasalsız iş yapmak devlet kıurallarına aykırı iş ve **************lıktan 10 yıl yedi 250 binde para cezası yedi

hocam çok abartmışın öncelikle siteyi yapması için sözleşme dahilinde her detayı belirtmeden yapmadı diye bir dava açamazsın boş template koyar ben bunu vaad ettim der birşey kanıtlayamazsın ayrıca faturasız iş yapma konusunda öğrenciyim harçlığumı çıkarıyorum hakim amca der hakim bu durumda da ceza almaz almaz değeri düşük emtia için ya hiç bişey olmaz yada en fazla vergisini ver derler

memlekette tamamen orman kanunları yürürlükte herşeyin kılıfı var özetle bozuk bir adalet sistemi var yapılacak tek şey uyanık olmak