Hepinize değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Tek amacım "Bizim" diyebileceğimiz bir sistemi hayata geçirmek. Bunun için de gerekli alt yapıyı sağlamak. İnşaAllah Özgün Bir Sistem ile Daha Güzel Daha Kullanışlı Bir Sosyal Medyaya Sahip Oluruz.

Tekrar teşekkür ediyorum katkılarınız için. İyi Çalışmalar diliyorum.

Ozi adlı üyeden alıntı

İşe codecanyon hazır script ile girişirseniz geçmiş olsun.

guvwe adlı üyeden alıntı

codecanyon dan script alarak başlamayın kendinize özgün olun tasarımı size ait olsun istedikten sonra neden olmasın her şey yapılır

tarantula901 adlı üyeden alıntı

Bu uygulamaları yazazacak kod bilginiz varsa yazabilirsiniz ve kaybedeceğiniz birşey olmaz sadece zaman olur.

eğer kodlama bilgisi yoksa para gerekli oradan buradan bulduğum scriptle kurulan hiç bir zaman ilerlemiyor, eğer bir yere gelmek istiyorsan diğer sosyal ağlardan seni ayıran bir özellik olmalı.

Üste bir yorumda açık kaynak kodlu bir yazılım yok demişsiniz bilinen tanınan bazı uygulamalar acık kaynak kodlu.

Örnek olarak gördüğüm bir chat sistemi gibi çalışan türk yapımı bir uygulama var connect2.me bunun gibi özgün birşey varsa aklında paradan da varsa bu işe bulaş yoksa hiç bulaşma.

ermaneray adlı üyeden alıntı

En iyi açık kaynak Twitter instagram mantığında çalışan sistemi bulup ( var mı bilmiyorum )
Ondan başlarsan tutturma olasılığın çok yüksek.

En azından bu işlerin yazılım geliştirme kısmını yapabilecek yetenekte bir ortak olursa tadından yenmez.