Hocam o kadar güzel bir konuya değinmişsiniz ki. Gerçekten tebrik ediyorum. Ancak şöyle de bir gerçek var. Türkiye'den kullanışlı ve kullanıcı odaklı bir sistemin çıkması halinde en az 500 Milyon potansiyel kullanıcısı var. Bakın bu rakamı en düşük seviyede tutuyorum bilerek. Bu 500 milyon rakamı 800 milyona da çıkabilir 1 Milyara da. Yeter ki alt yapısı sağlam olsun ve dediğim gibi kullanıcı odaklı olsun.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

SEBTURKA adlı üyeden alıntı

Öncelikle kardeşim girişimciliğin ve yaşanılan bu durumlar karşısında sessiz kalmaman çok iyi. Seni tebrik ediyorum.

Kendi ülkemize yapacağın sosyal medya platformları maalesef fanatiklerden öteye geçmeyecektir.
Hedefin 50 bin kişi ise milli olarak yola çıkmanda fayda var. Ama yok tüm Türkiyeye ulaşmak istiyorum diyorsan işte orada hata yaparsın.

Bizim vatandaşımız Türkcell'in hazırlamış olduğu BİP uygulamasını dahi kullanma taraftarı değil (Hem siyasi hem ekonomisel reklamlar yapılmasına rağmen)

Kuracaksan bir platform ve herkese ulaşmak istiyorsan eğer Avrupalılar kurmuş gibi, Amerikalılar kurmuş gibi yol haritası çizmende fayda var. Hatta Hiç Türkçe kelime kullanma bizim milletimiz ölüyor, bitiyor resmen yabancılaşmaya.