Sayın wmaraci sakinleri daha önce de konu acmistim . Program vasıtasıyla hit cekmek ne işe yarar diye. Kendi sitemde hiç bir zarari olmadi. Aksine çok faydası oldu. Sitemi sattım . Şu an alan kişi adsense aldı ben sattigimda organik hit 500 leri geçmeye başlamıştı günlük hiti. O eski konuda da Google anlar sitenize zarar verir diyenler olmuştu ama açtığım konular direk üst sıralarda indexlendi hala da öyle. Bununla ilgili küçük bir word dosyası hazırladım. Ekim'de açtığım sitem nasıl Alexa da 5k ya düştü . Trafik göndermemin ne gibi faydaları oldu. Trafik göndermek için ücretsiz program. Ve kullanırken Google'dan yasaklanmamak için nasıl kullanildigi. Yanlış kullanım ciddi zararlara yol açabilir ama doğru kullanımla siteniz bı kaç hafta da Google da yükselmeye başlar. Word dosyasını aşağıdaki linke girip herhangi bir konuyla ilgili yorum yapanlara göndereceğim.Extradan gerçekten organik hit alabileceğiniz bir program vereceğim . Şimdi bazı arkadaşlar zararı olur gibi soylemlerde bulunacak ama ben yaşadım sitemde uyguladım hiç bir zararini görmedim . Sizde 2.5 ayda organik Hitin 500 leri geçmesi fayda mi zarar mi? Zararı olsaydı Google yasakları ya da adsense vermezdi