Herkese merhaba,
Yaklaşık 3 aydır eselax kullanıyorum eksilerini ve artılarını buraya yazıyorum ki alırken içiniz rahat olsun;
(+)Yönleri:
-Sunucuları kaliteli (RAM,İşlemci,vs.) ve altyapıları da iyi bir sorun yaşamadım.
-Kullanıcı panelindeki ödeme yöntemleri güvenli ve şifrelenmiş not bırakabilme özelliği güzel
(-)Yönleri:
-Müşteri hizmetleri(ticketler dahil) berbat saat 00:32 de ticket attım saat 06:00 civarlarında dönüş sağladılar. Gerçi arada hızlı cevapladıkları da oluyor nadiren.
-Ücretlendirme konusuna gelecek olursak ücretlerine vergiler dahil değil yani sizin orda gördüğünüz aylık ücretlere yaklaşık 10TL daha ekleyince cebinizden çıkacak para o kadar oluyor.

Kişisel (-) yorumum:
-Ödeme dönemimin değiştirilmesini talep ettim her ay 11'inde anca ödeme yapabiliyorum kredi kartım yüzünden ve firma da o kadar prensip sahibi ki 7'sindeki fatura kesim tarihimi 11'i yapmadılar çünkü firmaları benim 3 günlük ödeme tarihimi ileriye alırsa batar felan çok riskli benim rica etmem bile sorun yaşamalarına neden oldu ki aradaki 3-5 kuruşluk ücreti de talep etmeye kalktılar. Bu zamana kadar birkaç host firmasında bu sorunu yaşadım ve hiçbir zaman böyle bir sorunla karşılaşmadım 2 tanesinin ismini de vereyim; -TTS Hosting, -Poyraz Hosting

Eğer bir yıldız puanı vermem gerekseydi 1/10 verirdim.