ACSMEDYA adlı üyeden alıntı

%100 de %100 oran derken ? Kardeşim ya senin bir şeyden haberin yok yada algılaman yanlış olmuş hatta ************** bile diyebilirim.Ben senelerdir Wm deyim bozum işi haricindede. Senin hatta hiç bir şey hakkında bilgin yok burda gelip kafana göre konuşmuşsun. Yorumları okurken baktımda herkes istediği oranı versin demişsin :) işte buna iyi güldüm. Eğer her gelen kafasına göre oran verirse bu gün %60 veren yarın %80 verecek ve bu piyasa yeni giren bozum hakkında bilgisi dahi olmayan adamlar bizim yaptığımız reklamlar afişler vs vs hiçe saymış olacak. Evet sonuçta bir rekabet var ama gelipte 15 kişinin aynı fikirde olduğu bir konuda 1 kaç kişi serbest diyorsa bilin çok fazla forumda kalmayacaklardır. Ama biz yıllardır buradayız ve çoğunlukla ortak fikirdeyiz. Yani kısacası hayal dünyasından bir an önce çıkın bizi buralara kadar getirmek zorunda bıraktınız. Kimleri 3000 reklam yaptı kimileri 5000 ve bu yatırımı yapan insanların sizin keyfiniz istiyor diye hiçe sayamazsınız.Biz gelen müşterilerimize zaten yeterince yardımcı oluyor ve güvenli şekilde bir alışveriş sağlıyoruz. Siz isteseniz de istemesenize çoğunluğun da bu fikirde olduğunu düşünüyorum. Kurumsal alım yapacağım bu oran dengesizliği yüzünden güvenemiyorum insanları yatırımdan uzaklaştırıp oranla rekabeti ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz işte bu aşırı dengesizlik oluşturuyor. Ve **************larada asla yer vermeyeceğiz bilginiz olsun.

Bişey bildin yok demişsinya
%105 oranla alım var ispatlarsam daha doğrusu bu bir bilgidir paylaşırsam fayda sağlayacaksın ödül verecek misin??