aliemre kardeşim 45 yaşındayım bir çok siteye zaten sahibim işletme sahibiyim bunları zaten belgeleyebilirim ben bir çok kişi gördüm bu seo çalışmasında en iyisi benim diye bir çoğuda başarılı olamamıştır.ben bu işi gidip bir işletmeyede verebilirim işletmede bu işi muhtemelen bünyesinde çalıştırdığı işde tecrübesiz çalışanlarına paslar oysaki ben forum sitelerinde ne cevherlerin olduğunu biliyorum o cevheri çıkartmaya çalışıyorum ve benim bahsettiğim iş çok büyük bir proje istanbulun tüm ilçelerinde bu çalışmalar hem beyaz eşya hem kombi markalarında yapılacak ve devamında kocaeli aydın manisa izmir balıkesir illerine bu çalışmalarda yapılacak gözünde canlandırabildin mi iş ne kadar büyük ben işi en iyi yapacak kişilere vermek istiyorum kazandır başarını göster kazan örnek aynı anda 3 kişi 3 ayrı ilçeye başlar çalışmaya esenyurt , beylikdüzü, avcılar hangisi başarılı olursa onunla devam ederim 3 üde başarılı olursa yapılacak çok iş olduğundan 3 ayrı ilçe daha belirler bu şekilde ilerleriz başarılı olamayanı eleriz o kişide nerede eksik çalışma yaptıysa eksiğini giderir gerekirse tekrar kendini kanıtlar devam ederiz.yani burraki amaç bir kişiye iş yaptırıp üzerine yatmak değil umarım anlatabilmişimdir.istanbul içindeki arkadaşlarla küçükçekmecedeki iş yerimizde yüz yüzede görüşme sağlayabilirim.