wmaraci reklam

Kelimede Yükselmek

16 Mesajlar 2.380 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Bende uzun zamandan beğri arkadaşın yöntemini kullanıyorum banada msn den bir arkadaş söylemişti geçen sene gerçekten işe yarıyor :)

wmaraci
reklam

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Google'ın bu tarz bir manipülasyon hareketini hemen değilse bile bir süre sonra cezalandıracağını düşünüyorum.

Öğretmenlikte.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

kasparow116 adlı üyeden alıntı

Google'ın bu tarz bir manipülasyon hareketini hemen değilse bile bir süre sonra cezalandıracağını düşünüyorum.

Kesinlikle katılıyorum.

xman35 xman35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 14, (%100)
Bu hareket tek başına yeterli olmadığı gibi belli bir süre sonra google açısından zarar teşkil eder.Bunun yerine komplike hizmetlerden faydalanın.
kİŞİSEL BLOGLArdan her ay düzenli tanıtım yazısı alın.İmleme yaptırın.Paravan blog alın.Eskisi gibi pek etkili olmasa da rakp sitelerden link alın...

wmaraci
wmaraci

Dinivideolar Dinivideolar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Depo Personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sadece bir uygulamadır yani tek bunla gidin demiyorum işi uslubunca yapınca googlenin birşey diyeceğini sanmıyorum.Misal ben kalkıp her konu için bunu yapsam suan elli kere sandboxa da gireririm cezada alırım sadece belli başlı konularda yapıyorum bunu geri dönüşümü olcak konuda örnek vermek gerekirse çakallarla dans 22 de yaptım nedeni şu piyasaya yeni çıkmış bir film ve herkes tarafından arancak bir kelime ve yaklasık devamlılıgını 5-6 ay sürdürebilir bu kelime yani geçici bir kelime değil bu tarz olmalıdır.Tabi bua baglı kalmayıp o konuya ve diğer konulara anında sosyal imleme v.s de yapılıyor tek bunla olmaz.Tanıtım yazıları v.s zamanında yapılmıs calısmalar ama ben söyle diyeyim size tanıtım yazısı verdiğimiz sitelerden haric şöyle bir çalışmada yapın ben mesela gecen gün şöyle yaptım büyük bir dini forumda bir konu paylasılmıs cevap yazdım siteni begendim ama sana dini videolar sitesi gibi tema öneririm daha iyi gider gibisinden yorum yaptım.Tanıtım yazısından ötürü bu tarz seylerde yapabilirsiniz.Aklıma geldikçe farklı çalışmalarıda anlatacağım nasip olursa.

enesdokuz enesdokuz Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
biz zamaninda cok yaptik bunu ve gozle gorulur buyuk bir gelisme katettik.sitemiz bazi kitap ozetlerinde 1. ve ya 5. sira arasinda yer aliyor onceden 10. sayfalardaydi.guzel tespit olmus

Web siteleriniz için uygun fiyata android uygulama yapılır. PTS işlemleri yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al