Aslında yazdıklarınızı hep okudum çok teşekkür ederim yazdığınız her cümle için çok fazla herkese cevap vererek sayfayı mesajlarımla doldurmak istemedim öncelikle aslında biraz sizin yazılarınızı da okudum ve kendim de düşündüm bazen bazı şeylerde çok fazla üstüne gitmemeyi doğru görüyorum ama burada ki durumum şu şekilde benim insanlara daha hayallerimi anlatmadığımı fark ettim yani daha sonucu bilmediğim ne olabileceğini ne tepki verileceğini bilmediğim bir yerde olduğum için ilk hedefim elimden geldiği kadar bir yere getirip insanlara sunmayı hedefliyorum forces nickli yazarın yazmış olduğu yazının "bir diğerine gitsen yine başka bir zorluk .Tek çare yılmadan devam etmek ,denemek ." burası doğruydu yani herkes uğraşmamak hatta bırakmak yoluna gitmeyi tercih ediyor her şeyde ama aslında daha en başından pes etmiş olacaktım bu yüzden biraz daha ilerleyip neler olabileceğini görmek istiyorum ileride acaba? ne olurdu? gibi sorular sorarak kendimi yormak istemiyorum. Tekrardan yazmış olduğunuz yazılar için çok teşekkür ediyorum ve umarım daha da yazan olur ve benim durumumu yaşayan bir çok kişiye de yardımcı olabilecek bir konu olur buraya ileride nelerle karşılaştığımı ve başarabildiğimi veya başaramadığımı girerek onlara bir örnek olmayı hedefliyorum