wmaraci reklam

1.sayfa .ilk 3

22 Mesajlar 3.040 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EmirKutlu EmirKutlu PHP | Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Php |
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 39 / 85
  • Ticaret 40, (%100)
Hocam şimdi şöyle düşünelim, ben cebimden maliyeti karşılayacağım. Zaman harcayacağım, siteyi ilk sayfa hatta ilk 3 yazmışsınız, ilk 3 e getireceğim. Sonra site para kazandırmaya başlayınca ben sizden seo hizmeti paramı alıp çekileceğim. Her şeyi ben yapacağım, siz ekmeği yemeye geleceksiniz. Peki ben o kadar emek verdikten sonra bu siteden gelecek işleri bir sektörü ile alakalı servise aktarıp servis başı para almak varken siteyi sonrasında neden size devredeyim? Bunu cevaplarsanız oturalım çalışalım. Bu arada İstanbul'da içini mal ile doldurup, müşteriyi belli bir seviyeye getirdikten sonra sadece kurulum maliyetine devretmeyi düşünen bir işletme sahibi var ise iletişime geçebilir, istediğiniz ile pek bir farkı yok işletmeci iseniz bunun ne demek olduğunu bilirsiniz. Para verirseniz masa alınır, para verirseniz malzeme alınır. Masayı malzemeyi al, hatta müşteriyi de getir beğenirsem masa parası veririm ile iş yapılmaz. Sizi de anlıyorum, yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyorsunuz ancak %50 - %50 çalışacak kişiler var. Orada da dikkat edin 50-100 tl ucuz diye referansları ve geçmişi sizi tatmin etmeyen isimler ile çalışmayın.
aliemre123 bilalylmz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

crywolf crywolf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
açıklayayım sen bu işi alıp alakalı birisine satabilirsin doğru fakat çağrıyı senin karşılaman lazım işi verdiğin işletme müşteriyi dolandırma ihtimali çok yüksek yarın çözüm odaklı çalışmadığında mahkemelik olduğunda telefun yasal sahibi sitenin yasal sahibi olarak yaptırımla karşı karşıya gelebileceksin dahasıda dolandırılan müşteri yada arızası çözülmemiş tüketici 10 dakikada bir seni arayacak yeri gelicek beddua alacaksin yeri gelicek tehdit edileceksin versene sen bana adresini geliyorum ben dükkanına diyecek olanlar çıkacaktır.bu senin kendi imkanlarin ile siteyi yukarı çıkartıp işi satmamana bir sebeb ve ben bana bir ilçe ile çalışmanı yap sonra paranı al bir dahaki ilçede paranı peşın vereyim yap derim zaten ilk işin güvencesi olarakda hostingini kendin barındırırsın paranı alınca devir edersin.umarım açıklamam yeterli olmuştur emirkutlu

aliemre123 aliemre123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 34 / 57
  • Ticaret 3, (%67)
şunu anlamadım bir arkadaşta demiş hostu vs alıp bir seviyeye getirdikten sonra size neden devredelim pasif gelir olarak düşünüp biz de yapabiliriz bu işi :) garip beklentileriniz var konuya son yorumumdur. İyi arayışlar dilerim size

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Biraz farklı gelebilir ama bana sorarsanız ilk üçe girmek değilde orada sürekli kalmak zor. Bir kaç ay içerisinde hızla ilk üçe risk alarak çıkıp sonra aynı hızla geri giden çok sayıda yeni site görüyorum. Yani siz parayı ödedikten sonrada siteniz kalıcı olarak çökebilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
aliemre123 son yomumuna cevabımdır seocumusun fikir hırsızımı önce buna karar ver benim işimi yapmak istiyorsan siteleri sen yap işi sen al bana sat al sana ticaret kapısı bu şekildedd benim işime yarar hiç olmassa çağrı merkezi personeli çalıştırmam.guestLion dediginde haklisin üstteki yorumlari okuduysan yaptigin site 3 ay sonra düşerse diğer işlerde seninle çalışmam 1 seferlik para kazanmış olursun derim kalici seo yapmayana

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
crywolf bu şekilde birini bulmanız çok zor. Çünkü sizin istediğiniz kısmı yapabilen birisi zaten siteyi çıkartıp size siteyi kiralar aylık bir ücrete. Sizin istediğiniz şey ise siteyi çıkartsın sonra ödeme yapalım. Eğer bütçeniz varsa ajanslarla çalışabilirsiniz tavsiyemdir. Yoksa bu alanda birini bulduğunuzda siteyi de değiştirir numarayı da :) . Ayrıca SEO süreklilik gerektirir. Siz çalışırken diğer markalar sonuçta durmuyor. Sitenin düşmesi de çıkması kadar normal olacaktır 3 ay hiç bir şey yapmazsanız :) .
aliemre123 yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 15.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
peki nedir çalışma tafsiyeleri alayım

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)
Servis alanı nedir?
Kombi/ Beyaz eşya/ diğer ?
Markalar hangileri?

Domaini alıp ilk üçe getirelim. Sonrasında size siteyi satalım size işler bir şekilde.

Kiralikaraba.com.tr

bilalylmz bilalylmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Mekatronik Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
İlk 3e çıkmadan ödeme yapmayacaksın.
İlk 3e çıkarsan ödeme yapacaksın. Para kazanacağın için zararın olmayacak.
Sıfır risk yani. Garanti para kazanacaksın. Var mı öyle dünya :)

• Üyelik 15.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

biletshop adlı üyeden alıntı

Servis alanı nedir?
Kombi/ Beyaz eşya/ diğer ?
Markalar hangileri?

Domaini alıp ilk üçe getirelim. Sonrasında size siteyi satalım size işler bir şekilde.

kombi beyaz eşya tüm markalara hizmet sunabiliriz.marka farketmez genel bir domain adı olması lazim serviskayitmerkezi.com gibi mesela bu şekilde çalışabilirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al