Site adresi: bileceksin(.)com
Site için istenen fiyat: 700 TL
Sitenin aylık getirisi: Adsense 1-5 TL, Tanıtım yazısı satışlarından 25-75 TL
Sitenin açılış tarihi: 25-07-2019
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel bilgi ve eğitim blogu
Günlük hit sayısı: 30-50
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex ) %90 google %5 yandex %5 bing
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 Yıl 240 Gün
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriğiyle birlikte satılık
Hosting dahil midir: Blogger
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Tema dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Merhabalar, yaklaşık 2 yıl önce Blogger olarak açtığım ve seo, sıralama kaybı vs. olmasın diye hiç wordpresse taşımadığım blogger web sitemi satılığa çıkarıyorum. Site içerisinde şu an 866 adet makale bulunmaktadır. Yarısı özgün olmakla birlikte aralarında derleme, spin makaleler de mevcuttur. Adsense ve News kaydı vardır. Girilen içerikler hiçbir araç kullanmadan anında veya dakikalar içerisinde index almaktadır. 9-29 DA&PA değerine sahiptir. Domain otoritesi sıfırdan bu seviyeye getirilmiştir. Geçmişte çeşitli backlink çalışmaları ve tanıtım yazıları alınarak otoritesi güçlendirilmiştir. Site satışına adsense dahil değildir. JagoMag Blogger teması full sürüm orijinal olarak satın alınmıştır. Diğer projelerime finansman sağlamak için bu web sitesini satmak zorundayım. Yoksa host vs derdi yok kenarda durup max 1 yıl içinde değerlenmesini beklemekti aklımdaki. İlgilenirse üstüne kat kat performans koyabilirsiniz. Zaten içeriklerin değeri satış fiyatının baya bi üstünde. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Fiyatta ufak pazarlıklar olabilir.

(Adsense değerleri yaklaşık 1 yıllıktır)