Site Adı: İlanHesap
Site Adresi:
https://ilanhesap.com
Açıklama: Sahibinden Satılık Oyun, Sosyal Medya ve Dijital Platform Hesapları

Kullanmadığın hesabını satmayı veya yeni bir hesap almayı mı düşünüyorsun? Doğru yerdesin.
Yoksa bu işi ticarete döküp hesap alım-satım ticareti yapan biri misin? Tabiki doğru yerdesin.

Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği hesap alım satım sitemizde sizde yerinizi almaktan çekinmeyin!

ilanhesap.com sayesinde 10 ana kategori altında yüze yakın alt kategoride hesap alım satım ilanı oluşturabilirsiniz.

Sizin icin ilanhesap.com hakkında Sıkça Sorulan Sorulardan ve cevaplarından başlayalım.

1-ilanhesap’ta hesap alım satım ilanı oluşturmak ücretli mi?
Cevap: Hayır. ilanhesap.com’a üye olmak, ilan vermek, ilan sahibine mesaj göndermek, teklif kabul eden ilanlara teklif vermek gibi tüm özellikler ücretsizdir.

2-Kaç adet ücretsiz ilan ekleyebilirim?
Cevap: Ücretsiz üyelik sayesinde 2 adet hesap alım satım ilanı oluşturabilirsiniz.

3-İlanı nasıl satın alabilirim nasıl satıcıya güvenebilirim?
Cevap: Öncelikle sitemizde kullanıcılarımızın alım satım yapabilmesi için 2 türlü alışveriş yöntemi vardır.
Birincisi normal ilan yöntemidir bu yöntemde satıcı ilanını oluşturur adres ve iletişim bilgilerini belirtir alıcıyla aynı bölgedeyse elden alım ve satım işlemlerini halledebilirler bu her ilan sitesinde olan klasik bir yöntemdir.
İkinci yöntem ise ilanhesap.com’a özel olan GET yöntemidir. GET yöntemi icin detaylı bilgi için tıklayınız.

4-Aldığım hesaba daha sonra erişemezsem nasıl bir yol izlenir?
Cevap: GET ile aldığınız hesaba 7 gün içerisinde erişemez duruma gelirseniz sipariş iptal olur ve iade alabilirsiniz. GET ile aldığınız hesap, satıcı hesabına 7. günün sonunda geçecektir.Bu süre zarfında tüm alışverişiniz garanti altındadır.

5-Güvenli alışverişte komisyon oranı ne kadardır?
Cevap: Kısa bir süreliğine tüm kategorilerde güvenli alışveriş komisyon oranı %3,5’tur.

6-Ödeme yöntemleri nelerdir?
Cevap: Online ödeme yöntemi olarak ilanhesap.com PayTR altyapısını ve gücünü kullanmaktadır.Ayriyeten banka havalesi veya EFT yaparak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

7-Hesabımı veya ürünümü GET yöntemi ile sattım para hesabıma ne zaman geçer?
Cevap: Sattığınız hesap veya ürünü alıcınız siparişi teslim aldıktan sonra site üzerinden sıkıntısız teslim aldığını onayladıktan sonra ücretiniz 7. günün sonunda belirttiğiniz banka hesabınıza aktarılacaktır. Eğer satıcı 7 gün içerisinde siparişi onaylamaz ise sipariş sistem tarafından otomatik onaylanacaktır.Fakat 7 gün içerisinde alıcı hesaba veya ürüne erişemez ise alıcı bu siparişi iptal etme hakkını elinde tutmaktadır.

Aklınıza takılan farklı bir soru için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Peki ilanhesap.com’da hangi hesapları ve ürünlerin ilanı verilebilir?

1-Sosyal medya uygulamaları kapsamında;
1⃣ Facebook,
2⃣ Twitter,
3⃣ Instagram,
4⃣ Youtube,
5⃣ Tiktok,
6⃣ Google
[COLOR=transparent]gibi popüler sosyal medya uygulamalarının hesap alış satışını, takipçi alış satışını, izlenme alış satışını, beğeni alış satışını ve reklam alış satışlarının ilanını oluşturabilirsiniz.[/COLOR]

2-Mobil oyun/online oyun uygulamaları kapsamında;
1⃣ Zula,
2⃣ Black Desert Online,
3⃣ League Of Legends,
4⃣ Apex Legends,
5⃣ Metin2,
6⃣ CS:GO,
7⃣ Wolfteam,
8⃣ Valorant,
9⃣ PUBG,
🔟 Minecraft,
Diğer online oyunlar için hesap alış satışları, item alış satışları ve oyun parası alış satışlarının ilanını oluşturabilirsiniz.

3-Dijital platformlar hesapları kapsamında da;
1⃣ Netflix Hesapları,
2⃣ Spotify Hesapları,
3⃣ Amazon Prime Hesapları,
4⃣ Diğer Dijital Platformlar
için yine hesap alış satış ilanlarını ücretsiz biçimde oluşturulabilirsiniz.

4-Bilgisayar ve Konsolların yanı sıra bunların fiziksel oyunları kapsamında ise;
1⃣ Bilgisayar ve Oyunları
2⃣ PlayStation ve Oyunları
3⃣ Xbox ve Oyunları
alış satış ilanlarınızı hemen verebilirsiniz.

ilanhesap.com internet sitesi genel olarak hesap alışverişleri için alıcı ile satıcıyı bir platformda buluşturarak güvenli alışverişi sağlamanın temelini oluşturmaktadır. Yenilenen, gelişen teknolojiyi de sürekli olarak takip ederek kendisini yenileyen ilanhesap.com, kullanıcılardan gelen dönütlere göre de başarılı iş sürecini sürdürmeyi hedef haline getiren bir platformdur.

WMAracı’na ÖZEL KAMPANYALARIMIZ

1- WMAracı’na Özel SMM Bayilerine “Limitsiz Kurumsal Mağaza” Paketimiz 1 yıl boyunca ücretsizdir.Mağaza paketinin özellikleri için tıklayınız.

2- Instagram, Facebook, TikTok ve Google Gmail hesap alım satımı kategorinde açılan her ilana 3 ay boyunca “Ana Sayfa Vitrin” dopingi ücretsizdir.

3- Her türlü oyun hesapları alım satım ilanı icin oluşturulacak ilana 3 ay boyunca “Kategori Vitrin” dopingi ücretsizdir.

Not:
ilanhesap.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından Hiçbir Şekilde Sitemiz Sorumlu Değildir.
Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.