HandLes adlı üyeden alıntı

1 günümü bile almadı da sen hayırdır hocam sana ne oldu da sen burda bişeyler konuşuyosun senle benim bi diyalogum olmadı teşekkür konusuna gelince de ben açtığım konulara gelen yorumlara beğeni atarak teşekkürümü gösteririm yani bana yardım da eden birisisin onda bi itirazım yok onlar için de teşekkür ederim tekrardan ama bu şekilde artist artist konuşman beni şaşırttı 30 TL'ye bi e-posta da yapılmaz yani lafımın da arkasındayım burda bi şeyler yapmak isteyen birçok insan var bütçesi yeterli olmadığı için bazı şeyleri yaptıramıyorlar herkesi kendiniz gibi zengin sanmayın dostlar

Mesele zenginlik veya mesele biçilen fiyat değil, emeğe yaptığınız saygısızlıktır. İnsanlar vaktini sizin için ayırmak zorunda da değildir. Elbette yardımlaşalım, elbette birlikte gelişelim ancak işi küçümsemeye başlarsanız o zaman yardımlaşmaya lüzum kalmaz. Burda kimse kimseye zorla bir şey satmaz, satamaz. Aynı şekilde kimse kimseye de hayır olsun diye iş yapmak zorunda değil. Bilmediğiniz bir iş için bu şu kadar tutar, bu kadar etmez demek doğru bir tavır değildir.

Mesele para değil umarım anlamışsınızdır beni...

Başarılar dilerim.