[CENTER]

Yaklaşık 2-3 ayl önce bu domaini ve hostingi satın almıştım.Ama diğer bir bloğum olan Uğurlu Kalem‘den bu bloğu düzenleyip yayına sokmak bir türlü nasip olmadı.Ama Allah’a Şükürler olsun nasip bugüneymiş bugün sitemi düzenledim ve sonunda açılış yazısını yazma fırsatı buldum.Aslında ben 7-8 aydır Blogger alt yapısı ile blog yazıyordum.Birden WordPress’te bir blog oluşturup yayına başlamam zor oldu.Çünkü hiç bilmediğim ortamdı ve php kodları bana çok karışık gelirdi.Ama forumlarda okuduğum herkes “WordPress Candır !” diyordu. Ciddende ”Wordpress Canmış !” Bu ortama girdikten sonra WordPress’in ne kadar önemli bir altyapı olduğunu anladım.Herkes WordPress kullanmalı bence.Çünkü Bloggerda kısıtlı kullanım vardır. İyikide bu bloğumu WordPress altyapısı kullanarak açmışım.Her neyse lafı uzatmayayım.Bundan sonra Huysuz Blog olarak internette ”İnternetin En Huysuz Bloğu” olarak dolaşacağızmve genel blog olarak paylaşımları sürdüreceğim.İnşallah hayırlısıyla bu bloğuda İnternette tutturmayı düşünüyorum. Herkesten Huysuz Bloğu takip etmelerini istiyorum Yavaş yavaş yeni eklentilerle anladığım kadarıylada bloğumu yeniliğe açık tutacağım.Bana yardımcı olan herkese İsmail Usluer‘e Ve Müjdat Sayar‘a buradan çok teşekkürler ederim.
[/CENTER]

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.
[B]LÜTFEN FİKRİNİZİ SÖYLEYİN UNUTMAYIN FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ[/B]