Tatil Sitesinde Adsense ?

19 Mesajlar 3.113 Okunma
smmexpress

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)

Bak adsense 10 numara gel sena Android sitesi açak :D Açtığıma pişman oluyorum şu TBM gördükçe

wmaraci
reklam

Karizma Karizma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tatil sitesi olanlarda boyle adsense resmi gonderebilirmi

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
tatil sitem var diye demiyorum başka sektorde daha az harcayarak daha fazla kazanbilrsin. tatil kelimesi prestij biraz. ben girdim ama ben seo üzerine çalışıyorum aynı zamanda kendini her sektorde kanıtlaman lazım. 1 yılda tatil kelimesinde 16. sırayı gördüm 1 aydır da 18. sırada sabitim. benim yaptığım seo çalışmalarını sen dışarda aylık 1000 tl ye bile yaptıramazsın. artık ona göre karar ver. Ama yinede ben bu sektöre gircem dersen. Almanca yada İngilizce aç.

• Üyelik 04.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yorumlarin icin cok sagol bu konuda cok bilgili oldugun belli.bilgilerinden yararlanmak isterim.

wmaraci
wmaraci

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Sadece para kazanmak için mi açıyorsunuz? Tamam para da kazanmak mutlaka olmalı ancak bu gözle olaya bakarsanız sıkıntı çıkar.İlk amacınız içerik olmalı.Sonrasında para gelmeli.Daha ilk günlerden koyarsanız reklamları hevesiniz suya düşer.Ayrıca buradaki fikirler ile hareket etme sadece.Adwords kelime aracından bak yoğunluklara mesela diyelim:

"Antalya Gezilecek Yerler." ne kadar aranmış? Ezbere girerseniz çabuk çakılırsınız.Ayrıca bu işlerde önceden sermayeniz ve elinizde hazır yazılarınız olmalı.İleride sıkılma ihtimaliniz çok yüksek. 1 yazı girersiniz 10-100 derken bir bakmışsınız gire gire sıkılmışsınız.Bu sektörlerde iyi yerlere gelmek istiyorsanız en aşağı 6-12 ay arası durmadan emek vereceksiniz.Genel blog sitelerine benzemez bu sektörler.Her dakika rekabet vardır.Profesyonel SEOcu tutarlar büyük firmalar ona göre rekabet ederler.Olan da küçük sitelere olur sıralama kaymalarından dolayı.O yüzden en aşağı iyi bir yerlere ve aylık 300-600 civarı ortalama kazanmak istiyorsanız 500 liranızı sadece tanıtım+link için hazırlayın derim.Sadece yazı ve tema ile çok iyi yerlere maalesef gelinmiyor...

Kolay Gelsin...
TDWeb

kişi bu mesajı beğendi.

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
istediğin zaman istediğin soruyu sorabilirsin buradan olsun öm den olsun faketmez cevaplarım.

tatil kelimesinin alt kelimelerinde de rekabet çok. mesala siyah arkadaşımızın örnek verdiği kelimeden hit almanız zor. ama antalya otelleri veya antalya tatil gibi bir kelimeye yonelseniz onlarda bile rekabet çok yüksek alt kelimelere tatilbudur gibi firmalar bu alt kelimelere de çalışıyor. olmazmı peki olur ama iyibir seo yaptırman lazım yada kendin bu işten anlaman lazım. adsenseden kazanacağın seonu karşılamaz bile. ama link satarak kazanabilirsin.

2. örnek tatil yerleri kelimesi mesela. benim sitem ilk sayfada geliyor. siyahh arkadaşımızın kide öyle hatta 3. sıra filan. onun önünde ucuztatilyerleri diye yıllanmış firma var. e zaten ilk 3 sırada da adwords reklemları çıkıyor. siz tatil yerleri ile ilgili domain alsanız hangi sıraya geleceksiniz mesela. artı adwords reklamlarını da sayarsan siyah arkadaşın bu kelimedeki yeri 5 tir gelcek hit nekadar peki (Aranma hacmi 9.900) bu 9,900 kişinin %10 u bile girmiyordur aylık olarak ona göre düşün. ben 3. sıradayken günde bu kelimeden 20 kişi giriyordu. burda sadece sektörün zorluğunu anlatmak istedim. yanlız aylık 500 lira harcasan 600 lira kazanırsın link adsense filan. 100 lira kar.
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize cok tesekkur ediyorum.zaman ayirip degerli bilgilerinizi bizimle paylastiginiz izin sagolun...

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Reklam oranlarına iyi demek az kalır süperler.
İlgilenebileceksen açarsın ve kazanmaya başlarsın :D

Dinivideolar Dinivideolar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Depo Personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Üç gündür şuna kafa yordum sağlık sitesi iyi veriyormuş hemen actım bir bloggerden blog ama yok olmyor ben ne anlarım sağlıktan bu sefer ne yapcam kopyala yapıstır ee google amcda bunu sevmiyor ne yapcaz para için siede değil hizmet için site anlayısı olcak.Bu sana zamanla hem hit sağlar hemde gelir.İstediğin kelimede binlerce tl harcamana gerek yok bu işin ehli olan insanlar daha ucuzada yapıyor.Ah ben kalkıpta hiç para vermem neden derse n en saglam seo kişini kendi yaptıgıdır misal verdim gecen gün ben 10 günlük dini videolar sitesini ilk 11 e soktum ve birinciyi sıraya kadar yolu var.Sen kendine güvendiğin bir konuda site aç ve siteni geliştir gerisi kolay peşin sıra geliyor zaten herşey...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al