Merhaba arkadaşlar önceden başladığım hatta burada da konuyu açıp görüşlerinizi ve önerilerinizi istediğim tasarımı dün gece can sıkıntısı ile bitirdim sonunda. [COLOR=#ff0000]Diğer konumda belirtmiştim fakat burada da dile getireyim, tasarım ile ilgili görüşlerinizi yaparken lütfen bu tasarımın benim ilk çizip bitirdiğim tema olduğunu dikkate alırsanız sevinirim[/COLOR] :) Tema hoşuna giden ve kodlamadan da anlayan arkadaşlar varsa eğer temanın dökümünü yapabilirler. Ardından isteyen de olursa bir şekilde wp'ye entegresini yaptırabilirim. (isousluer burası sana :p) Psd'de düzenli çalışmaya başladım fakat dün gece sabaha kadar uğraştığım için biraz karışıklık meydana gelmiş olabilir artık onun içinde kusura bakmayın. Tasarım bitene kadar her türlü görüşünü ve önerilerini eksik etmeyen başta Derya ablama, ardından temanın isim anası olan nurçin kardeşime :D, ilk ortak çağrıya :p ve yeni ortak ismaile.. Ha bide diğer konuda ki yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.. Halaya dayıya selam göndermek gibi bir şey oldu bu ama neyse ilk tema heyecanına verelim :p

[SIZE=3]TEMA DOSYALARINI İNDİRMEK İÇİN BİR TIK YETER [/SIZE]

Arkadaşlar, temada bazı eklemeler yaptım fakat ayrı psd dosyasında çalıştım dökümü yapacak olan arkadaşlar zaten parça parça yapacağı için bir sorun olmaz sanırım.. Buyrun yeni ekran görüntüleri..

Twitter bölümü ile şekillenmiş yeni header

Yazar hakkında bölümü