wmaraci reklam
lidertakipci

selam arkadaslar yardima ihtiyacim var

9 Mesajlar 1.109 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OzkanGUNGOR OzkanGUNGOR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Programlama
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
selamlar arkadaslar birtane ana sayfa yaptirmak istiyorum ana sayfada olmasini istedigim seyler.

veritabani mysql ve bazi verileri ana syfaya cekerek yayinlayacak.

istediklerim kullanici adi, kullanici hastag eklemisse varsa, video basligi, birde video altta oynayacak, tabikide videonun oynama kismi her videonun ustune geldiginde kisi sayfa autoplay olacak video yani oynamaya baslayacak, videolar ve istediklerim sinirsiz asagiya dorgu sayfayi her cektigimde yenileri gelicek.
sayfam php ve json ile yapilmis bir admin paneline sahip egerki index.html ile sayfamiz yapilirsa sorun teskil etmeyecektir.

lütfen yapabilecek arkadaslar burdan bana ulasirlar ise sevinirim.

Not: ücreti karsiliginda

wmaraci
reklam

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaslar bir arkadas ile gorusme halindeyiz umarim hersey yolunda gider simdilik ihtiyacim kalmadi cok saolun.

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
Boş insan oldugunu biliyordumda arkadaş hepsini buraya mı toplamislar isi bilende bilmeyende is alip agzina gözüne bulastirma derdinde bilmiyorsan isi yapmayacaksin biri gelir is bitmemiş para ister gönderirsin kaybolur biri 18 satir kod yazar 9 saat ugrastim der yahu kul hakki denilen birsey var niye bu kadar basit yasiyorsunuz hayatinizi anlam veremiyorum burda kiminle is yaptiysam parayi alan kayboluyor allah islah etsin haram zikkim olsun ne diyim daha.
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

ereglibilgisayar ereglibilgisayar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 70 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
siteden alışveriş yaparım, ama yazılım işine girmem. Fiyatlar çok ucuz , yeni öğrenenler üzerine para verip iş alacak kadar hevesliler çok görmemek lazım. Böyle böyle ilerleniyor. Çok sağlam arkadaşlar var burada umarım denk gelirsin işin görülür.
OzkanGUNGOR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşım maalesef yazılım sektörü (tam yazılım da değil aslında web diyelim) çok kirlendi. Özellikle de pandemi sürecinde farklı sektörlerden işsiz kalan ve işi bilmeyen, okullar kapalı olduğundan okula gidemeyen çocuklar (13-15 yaş civarı) bu işlere soyundu. Udemy vs platformlardan 2 video izleyerek birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Ha, kendilerini geliştirmeleri çok güzel birşey o ayrı konu ama maalesef iş bilir gibi görünüp parayla iş yapmaya çalışıyorlar... Bundan dolayı ortalık çöp yazılımlarla, scriptlerle dolu...
Basit bir örnek, daha 15 yaşında adam SEO/backling, e-ticaret uzmanlığı yapmaya çalışıyor. Ne kadar yapabilir ki? Ne tecrübesi var ki yani? Basit şeyler değil bunlar iki tıklamalık... Design patterni bilmez, algoritma mantığını kuramaz, onu da geçtim daha yazılımın organik bir canlı gibi yaşadığının farkında bile değil. Dikkat edersen ciddi ve gerçek yazılımcılar artık konu altlarına kolay kolay yazmıyor bile. Biz/sen onları bulup gidiyoruz.

Soruna gelince, yukarıda atıfladığım konulardan ötürü maalesef benim de elim dolu. Aslında istediğin öyle çok aşırı zor bir konu da değil. Çok ucuza iş yaptıran tanıdıklarımın enkazlarını ayağa kaldırmaya çalışıyorum ve boş vaktim yok. Ama eğer illa ki birileri yapsın diyorsan boş vaktim kalırsa ben yardımcı olmaya çalışayım... Ya da iş durumunu güncel ve açık tut, referanslı birileri mutlaka yardımcı olacaktır makul fiyata...
Dediğim gibi, maalesef ortam artık böyle. Keşke biraz toparlanıp ciddi günlerine dönse.

onnoajans onnoajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Pc programcılığı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 2 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Profesyonel destek verebilirim pm alabilir miyim

http://www.onnoajans.com

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
saolun arkadaslar

bsrnpay bsrnpay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
profesyonel yardım veren siteler mevcut

YazilimMimari YazilimMimari Eski adi: Turgay Can Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Engineering Director
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 2 / 260
  • Ticaret 0, (%0)
html + css işlerinden pek anlamam (anlarım ama uzmanlık alanım değil, o sebeple yardımcı olmak istemem)

Ama şu video player, auto. olay vs işleri hazır gelirse işin backend php ile veriyi çekip, anasayfada yazdırma konusunda keyfi amaçlı kodu yazıp, yardımcı olurum :)

not : wordpress gibi hazır framework, platform üzerinde ise destek olamayacağımı belirteyim.

sevgiler,

https://www.linkedin.com/in/turgaycan/
Kaliteli kod yazılır.. (Günlük/Saatlik ücreti ile)
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al