zfczfc adlı üyeden alıntı

Aynı konuyu yeniden düzenlemek sadece birkaç konu varsa mümkündür. Onlarca ya yüzlerce içeriğin hepsi revize edilerek atılamaz. Atılsa bile eski alan adının uzatılması daha mantıklı olacaktır. Alan adı değişikliğinde çok fazla bir otorite ve seo kaybetmedim ben. Elbette aynı başlık ve konular yazılabilir ancak içeriği özgün olmalı. İçeriği baştan yazmak içeriği baştan sora revize etmekten daha kolaydır. Bunları bilmek için seo uzmanı olmaya gerek yok. Birçok alanda bilgim var ama emin olmadığım ya da bilmediğim bir konuda asla yorum yapmam. Bizzat tecrübe ettiğim bir konu olduğu için bu tür bir tavsiyede bulundum. Tüm içerikleri revize edebileceğiniz kadar az içeriğiniz varsa tabii ki sizin dediğiniz yapılabilir. Yüzlerce içeriğin revize edilebileceğini düşünmüyorum. Umarım yanlış anlaşılma olmamıştır "Seo uzmanı arkadaş!"

Komik misin arkadaşım sen. Bir yazı ile 100 yazının revize edilmesinin arasında ne fark...
Okuduğunuzu önce anlayın ondan sonra cevap verin. Gereksiz laf kalabalığı da yapmayın...