wmaraci reklam

Azerbeycan Dostmu Düşman mı ?

18 Mesajlar 1.995 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
yav he he neyse zaten şöyle bir söz vardır insanlar sıkıştıkça kaçmaya başlar ve insanlar geniş düşünmez sadece duyduk haberlerle ilerlerler o yüzden ne kadar açıklama yapsakta herkes uyduruk haberlerle ilerler ve benim ay yildiz bayrağımın yanında değil azeri kralı gelse başka bayrak kabul etmem birleşmek isteyen devletler bayrağını bırakıp tek bayrak altında yaşayacaktır burda konu kapanır böyle
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mertcanyildirim mertcanyildirim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek DIJITAL PAZARLAMA VE SEO UZMAN
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 387 / 29
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar herkese yorumları için teşekkür ediyorum . Amacımız bazı şeyleri ortaya çıkartmak . Biz Türkiye Cumhriyeti vatandaşlarınolarak ilk önce kendi kendimize destek sağlamalıyız . Çünkü bir gün işler zorlanınca kimse gelipte bize destek vermeyecek . Teşekkürler
TurkDeveloper

kişi bu mesajı beğendi.

TurkDeveloper TurkDeveloper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

mertcanyildirim adlı üyeden alıntı

Kesinlikle doğru ama benim konum Filistin değil , mescidi aksda yaşanan olaylar . 5 yaşında bir çocuğun babasının cesedine bakıp ağlaması.

Hassasiyetin hassasiyetimiz değerli kardeşim.
Allah'ın izni ile mazlumlar geç de olsa kazanacak!
İlk kıblemiz daima Müslümanlar'a ait kalacak!
Önce Filistin'de uluslararası koruma gücü askeri bir güç yerleştirmeyi başaralım.
Sonra Türk askeri bir girsin bu vesileyle oraya, sonra dünya bir araya gelse çıkartamaz bizi!
Biz 3 teklifte bulunduk İslami Birlikler kabul etti, şimdi hayata geçirme zamanı.
Her dibe vuruş yükselişin başladığı yerdir.
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
politikada düşman olmaz olsaydı tüm dünya abd israile düşman olmalıydı var mı böyle bişey bir uzmanın dediği gibi politikada düşmanlık olmaz o anın çıkarları ne gerektiriyorsa o olur yani kişiler gibi küstüm oynamıyorum seni tanımıyorum vs diyemessiniz boşuna dememişler politika dansöz sanatıdır diye en azından öyle görünüz çoğu zaman istemeseniz bile bazen işinize gelmese bile bazı şeyleri yapmak zorunda olabilirsiniz bazen bir yandan gizliden savaşırsınız açıktan destek verirsiniz politika bunu gerektiriyorsa yaparsınız tabi bazende zorunda olursunuz kısacası politikaya akıl ermez en azından benimki ermiyor her an her şey değişebiliyor yani politikada her zaman 2+2 4 etmez gizli servislerin bilipte sıradan vatandaşın bilmediği çok konu olabilir örnek abd çok yapar herkesin önünde dostum der elini sıkar diğer yandan seni yok etmek için herşeyi yapar doğruyu görmek için niyeti okumanız gerekir
mertcanyildirim TurkDeveloper

kişi bu mesajı beğendi.

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alper155 alper155 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
Azerbaycan değil de asıl Filistin dost mu, düşman mı? Sorusu sorulmalı.
Filistin mavi marmara olaylarında Türkiye'nin değil de Yunanistan'ın yanında durmuştur.
İkinci olarak Kıbrıs konusunda da rumların yanında duruyor. KKTC'yi tanımıyor, kıbrıs'ı tek devlet olarak görüyor. En az 20 yerde Türkiye aleyhinde açıklama yaptılar.
nankör filistintin..

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Filistin bayrağı, Filistin halkını temsil etmek için kullanılan bayraktır. İlk olarak Şerif Hüseyin tarafından 1916 yılında Osmanlı Devletine karşı başlatılan Arap ayaklanmasının sembolü olarak tasarlandı.[1] Daha sonrasında bayrak ilk olarak 1964 yılında Filistin Kurtuluş Örgütü tarafından Filistin halkının bayrağı olarak ilan edildi. 15 Kasım 1988 tarihinde de bağımsız Filistin Ülkesi'nin bayrağı olarak kabul edildi.[2][3][4]

Benim Dostum Araplar Degil Türklerdir . Herkesin Düşüncesi Farklı.
Araplar tarih boyunca ihanetleri ile meşhurlar .
alper155

kişi bu mesajı beğendi.

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
türkler ülkelerle değil zaten dinimizi korumakla ilgileniyor mazlumu koruma derdinde her kim olursa olsun öncedende yazdığım gibi zaten ülkeler arasında dostluk falan sadece gösteriş öncelik çoğu zaman çıkar hatta ramazan kurtoğlu rahmetli yaser arafatın parasını abd de yahudilerin yönettiğini söylemişti hesabınızı siz yapın oyun içinde oyun kim ne bilemiyoruz ki

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09

FTrader FTrader Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Video açılmıyor bende.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al